Hanna Bieluszko ma nawrót nowotworu. "Byłam odklejona od rzeczywistości"
Od trzech lat Hanna Bieluszko żyje z chorobą, która pojawiła się nagle, a później niespodziewanie wróciła, zmuszając ją do kolejnej walki o zdrowie. Diagnoza raka jelita grubego postawiła jej życie na zupełnie nowych torach i stała się doświadczeniem, z którym musi funkcjonować każdego dnia. O nawrocie nowotworu i swojej drodze, aktorka znana z seriali "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie".