Jastrząb SerialeGTA IV to gratka dla fanów serialu "Narcos". Twórcy sprytnie połączyli grę z historią słynnego Pablo Escobara. Poznaj szczegóły!

GTA IV to gratka dla fanów serialu "Narcos". Twórcy sprytnie połączyli grę z historią słynnego Pablo Escobara. Poznaj szczegóły!

GTA IV to gratka dla fanów serialu "Narcos". Twórcy sprytnie połączyli grę z historią słynnego Pablo Escobara. Poznaj szczegóły!
Justyna Mazur

02.07.2019 13:12, aktual.: 02.07.2019 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To będzie już szósta część legendarnej gry o prawdziwych bandziorach. Poprzednia, piąta została wydana w 2013 roku. Gracze już nie mogą doczekać się kolejnej odsłony! W GTA 5 zadaniem graczy było przede wszystkim wykonywanie misji zgodnie z fabułą gry, zadań pobocznych oraz tych zleconych przez FIB. Mogliśmy także przechwycić transport broni oraz ganiać się ze stróżami prawa po ulicach Vinewood. Wisienką na torcie był napad na bank, który przyniósł graczom fortunę. Mogli ją zainwestować na giełdzie lub kupić nieruchomości w różnych częściach miasta. Emocjonujące, prawda?

Według serwisu Reddit nowy projekt ma nazwę Project Americas. Jego akcja jest osadzona na przełomie lat 70 i 80 w Vice City oraz w nowym miejscu wzorowanym na Rio de Janeiro.

Będzie ona opowiadała o losach Ricardo, który jest młodym handlarzem narkotyków. Następnie zostaje wschodzącą gwiazdą kartelu narkotykowego, choć zaczął jako zwykły szmugler kokainy. Zadaniem Ricarda w GTA 6 będzie zbudowanie własnego imperium narkotykowego. Właśnie tak fabuła gry ma nawiązywać do słynnego serialu Narcos.

Twórcy gry chcą w ten sposób wykorzystać modę na opowieści o kartelach narkotykowych. Takie historie stały się ostatnio popularne, zwłaszcza po emisji takich seriali jak: Narcos, Narcos Meksyk oraz El Chapo. Gra planowana jest na następną generację konsol więc raczej nie na X Boxa one oraz PlayStation 4. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera - ale o wszystkim Was poinformujemy!

Przypomnijmy że serial Narcos miał swoją premierę w 2015 r. Opowiada o działalności słynnego Pablo Escobara, potężnego bossa kartelu narkotykowego z Medelin w Kolumbii (w tej roli Wagner Moura). Działalność Escobara związana z handlem kokainą rozrosła się do niespodziewanych rozmiarów.

  • GTA
  • GTA
  • Carlos Munoz Portal z ekipy "Narcos" zastrzelony
  • Carlos Munoz Portal z ekipy "Narcos" zastrzelony
  • Carlos Munoz Portal z ekipy "Narcos" zastrzelony
  • GTA
  • GTA
[1/7] GTA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także