Marcelina Zawadzka o relacjach z byłymi partnerami. „Nie chcę nikomu psuć i niszczyć życia”. Kto zaszedł jej za skórę? [WIDEO]

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka długo szukała tego jedynego. W końcu znalazła upragnioną miłość. Po drodze przeszła przez kilka związków. Zdradziła, jakie ma relacje z byłymi.

Marcelina Zawadzka zyskała ogromną popularność za sprawą dołączenia do grona prowadzących program Pytanie na śniadanie. W 2020 roku postanowiła jednak usunąć się w cień. Wszystko to za sprawą afery vatowskiej, w którą była zamieszana. Po dwóch latach przerwy gwiazda postanowiła wrócić do telewizji. Nie kontynuowała jednak współpracy z TVP. Przyjęła propozycję od Polsatu i została prowadzącą nowego reality show – Farma.

Marcelina Zawadzka – byli partnerzy

W trakcie swojej przerwy prezenterka postanowiła poukładać swoje życie prywatne, również te uczuciowe. Podczas podróży do Nowego Jorku poznała przystojnego Niemca. Max Gloeckner jest dyrektorem firmy zajmującej się nieruchomościami. Do tego aktywnie rozwija swoje konto na Instagramie. Zawadzka zapewnia, że po raz pierwszy czuje, że to jest właśnie to.

Nim jednak Marcelina związała się z obecnym partnerem, była w związku z Kubą Przygońskim. Para zaczęła spotykać się w 2009 roku. Po trzech latach postanowili się rozstać. Wtedy na jej drodze stanął popularny aktor Mikołaj Roznerski. Ostatecznie i to uczucie nie przetrwało. Oficjalnie Marcelina oznajmiła, że oddalili się ze względu na nawał obowiązków zawodowych.

W 2018 roku rozpadł się kolejny związek gwiazdy, z Leonardo Marquesem. Jakiś czas później spekulowano o tym, że spotyka się z Rafałem Jonkiszem, który jest od niej młodszy o dziewięć lat. Te doniesienia potwierdziły się. Po kilku miesiącach postanowili zerwać. Kiedy nad jej życiem zawodowym zawisły czarne chmury, o stresie pozwalał jej zapomnieć kolejny mężczyzna. Był nim Tomasz Włodarczyk, który jest biznesmen zajmującym się architekturą. W pewnym momencie na ich social mediach przestały pojawiać się wspólne zdjęcia.

Marcelina Zawadzka o byłych partnerach

Nie da się ukryć, że Marcelina Zawadzka długo nie mogła znaleźć tego jedynego. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że tym razem jest pewna swoich uczuć. Opowiedziała także, jaki ma kontakt ze swoimi byłymi partnerami:

Z niektórymi mam dobry kontakt. Ale czasem bywa tak, że z niektórymi unikam kontaktu. Ale to ze względu na to, że te rozstania były różne i były też ich różne powody. Nie mówiłam o tym i dalej nie chcę o tym mówić, bo nie chcę nikomu psuć i niszczyć życia.

Trzeba przyznać, że Marcelina jest niezwykle tajemnicza:

Nie wszystko jest na pokaz i nie wszystko jest jak niektórzy mówili, czy myśleli. Więc zostawię tutaj duży znak zapytania i postawię też przy tym znaku zapytania dużą kropkę na końcu.

Jak myślicie, o którym związku mówi?


Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×