Marcelina Zawadzka wraca do telewizji. W stylizacji rodem z farmy promowała nowe show Polsatu

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka poprowadzi na antenie Polsatu nowy reality show Farma. Pojawiła się na konferencji formatu w kowbojskiej stylizacji. Zobaczcie zdjęcia. 

Marcelina Zawadzka przez kilka lat była jedną z największych gwiazd TVP. W 2011 zdobyła tytuł Miss Polonia i od tego momentu rozpoczęła się jej kariera. Swoje 5 minut wykorzystała doskonale i już od ponad dekady jest obecna w show-biznesie. Przyszłość związała z telewizją i szybko odnalazła się przed kamerami. Poza urodą jej wielki potencjał dostrzegły władze TVP. Zaproponowano jej prace i tak przez kolejne lata pojawiała się w takich programach jak: Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland, Bake Off – Ale ciacho!

Śliczna prezenterka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że dostawała angaż w kolejnych produkcjach TVP. Niestety jakiś czas temu pożegnała się z pracodawcą w atmosferze skandalu. Jej nazwisko powiązano z głośną aferą vatowską, po czym przestała pojawiać się na antenie. W czasie, gdy nie pracowała przed kamerami, zajęła się rozwojem swoich social mediów.

Marcelina Zawadzka wraca na ekrany w wielkim stylu

Marcelina po kilku miesiącach przerwy wróciła do telewizji. Ogromną szansę dała jej stacja Polsat. Była Miss Polonia pojawiła się na imprezie sylwestrowej Polsatu. Tam wcieliła się w jedną z prowadzących i doskonale dała sobie radę. Kolejną świetną wiadomością dla fanów Marceli jest fakt, że gwiazda pojawi się jako jedna z gospodyń reality show Farma.

Pierwszy odcinek programu na antenie Polsatu zostanie wyemitowany już 17 stycznia. Tymczasem ulubienica fanów promuje nowe show, w którym udział bierze kilkanaście osób. Porzucają oni wygodne życie w mieście i na kilka tygodni przeprowadzają się na wieś, by zamieszkać w iście spartańskich warunkach.

We wszystkim towarzyszyć im będzie właśnie Marcelina, która pokazała się w kowbojskiej stylizacji na konferencji formatu. Gwiazda miała na sobie ciemny dżinsowy kombinezon. Jej talię podkreślił brązowy skórzany pasek. Do wszystkiego dobrała czarne kowbojki i zieloną chustkę, którą zawiązała na szyi. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda zniewalająco.

Zdjęcia pięknej Zawadzkiej zobaczycie w naszej galerii.


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×