Iwona Pavlović bezlitośnie podsumowała porażkę Justyny Żyły. „W końcu zasłużenie!” [WIDEO]

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović o przegranej Justyny Żyły w „Tańcu z Gwiazdami”

Iwona Pavlović skomentowała porażkę Justyny Żyły w piątym odcinku Tańca z Gwiazdami. Nie szczędziła ostrych słów na temat jej umiejętności. Co powiedziała?

Nie od dziś wiadomo, że Iwona Pavlović to jedna z tych osób, które nie boją się mówić tego, co myślą. Od samego początku jurorka krytykowała taniec Justyny Żyły. Jej zdaniem, była żona Piotra Żyły zupełnie nie potrafiła odnaleźć się na parkiecie i jednocześnie Czarna Mamba była zaskoczona, że Justyna nie znajduje się nawet w gronie zagrożonych par! Jednak w końcu widzowie podzielili zdanie Iwony i zadecydowali, że to właśnie Justyna opuści show:

Odpadanie to nic przyjemnego i bez względu na to, czy ktoś tańczy świetnie, czy słabo to nie jest to miłe tak naprawdę. Tanecznie, chyba w końcu zasłużenie, bo jakby nie było Justyna zrobiła najmniejszy postęp w tym programie, a to już jest kolejny odcinek, więc być może publiczność oczekiwała, że będzie się bardziej poprawiała, a to tak wyszło, że na tym samym poziomie cały czas jest.

Zdaniem Iwony, głównym powodem porażki Justyny był ogromny stres:

W pierwszym odcinku nie było nic zatańczone. Oczywiście zrzucam to na karb sytuacji, która tutaj jest. To jest naprawdę wielki stres wyjść na ten parkiet i zatańczyć. Myślę, że ona po prostu najgorzej sobie z tym poradziła.

Zgadzacie się z nią?

Justyna Żyła robiła co mogła w magicznej pelerynce Harrego Pottera! Jednak Iwony Pavlović nie zaczarowała! Czarna Mamba nie zawiodła!

Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii “Tańca z Gwiazdami”! Zdziwicie się, kto urzekł ją najbardziej [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]


Iwona Pavlović - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4

Iwona Pavlović - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×