Piotr Mróz gorzko po awansie do finału „TzG”: „To jest przykre, że pewnych ludzi się faworyzuje, a pewnych spycha na margines”

Piotr Mróz o Tańcu z gwiazdami

Piotr Mróz o Tańcu z gwiazdami

Piotr Mróz po półfinale Tańca z gwiazdami nie szczędził gorzkich słów. Choć cieszy się z werdyktu widzów, to ma ogromny żal do mediów.

25 października poznamy zwycięzcę 12. edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie. O Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych zawalczą Kajra oraz Piotr Mróz. Takiego zestawienia w decydującym odcinku mało kto się spodziewał. Z pewnością zaskoczeni są bukmacherzy, którzy tuż przed pierwszą odsłoną widowiska typowali aktora do odpadnięcia. Nazwano go nawet „najsłabszym ogniem show”. Tymczasem przystojny brunet bez problemu radził sobie w kolejnych etapach.

Taniec z gwiazdami. Piotr Mróz komentuje awans do finału

W półfinale był pierwszym uczestnikiem, który usłyszał, że przechodzi do finału. Spokojnie mógł oczekiwać na werdykt w sprawie drugiej pary, która podzieliła jego los. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, tuż po zakończeniu programu, zdradził, że przez cały sezon z przykrością przyglądał się, jak traktowani byli poszczególnie bohaterowie.

Piotr uważa, że część gwiazd była faworyzowana mimo wątpliwych umiejętności tanecznych. Ma żal do mediów i jury, ale nie do widzów, którym zawdzięcza finał:

Bardzo się z tego cieszymy. Jesteśmy wdzięczni naszym widzom, bo to dzięki nim jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i mamy nadzieję, że w finale nie zawiedziemy. To jest bardzo przykre, że pewnych ludzi się faworyzuje, a pewnych spycha się na margines. Ale jak widać widz widzi, ogląda i sam ocenia.

Piotr przez całą edycję czuł się lekceważony:

Dla was wszystkich to ja jestem człowiekiem, który przyszedł z jakiegoś paradokumentu. Jak w ogóle mogę się nazywać aktorem. Wszyscy mnie lekceważyli. Dzisiaj dzięki ciężkiej pracy jestem tu, gdzie jestem. Pomimo tego, co wszyscy piszą, jednak po drugiej stronie siedzi widz i on ocenia, czy ktoś jest prawdziwy czy nieprawdziwy. Z tego bardzo się cieszę, że widzowie nam zaufali.

Czy Piotr wie, na co przeznaczyłby wygraną?

Ja musze opłacić wszelkiego rodzaju rachunki telefoniczne za wszystkie SMS-y wysłane na mnie i na Hanię – żartobliwie skomentował.

Myślicie, że to właśnie on wygra Taniec z Gwiazdami?


Komentarze

 • Gość pisze:

  P. Mróz narzeka, że niektórzy są faworyzowani w ,,Tańcu z gwiazdami” i nie wiem, czy przez przypadek nie mówi prawdy o sobie. Ciągle artykuły o nim w mediach, jeszcze się nie zaczął program w telewizji a on już się lansował razem z dziewczyną – ,,poważny wypadek”, krew się lała, ale relacja na insta udana. Każdy tydzień dostarczał nowych informacji o nim, lub jego dziewczynie. Żadna osoba z TzG nie może się pochwalić ,,takim zainteresowaniem\' w prasie i internecie, przypadek?. Skromny człowiek nie potrzebuje ciągłej atencji, bo wie, że obroni się sam własnymi dokonaniami. Piotr Mróz, jak powiedział tańczy zadaniowo, chce najlepiej pokazać, że jest super pracowity. Mało w jego wypowiedziach słów o radości i przyjemności w trakcie wykonywania tańców. Tancerzem jest dobrym, ale świetnie tańczy Kajra i to ona powinna wygrać.

 • Gość pisze:

  kilkukrotnie pisałam komentarz ale rozumiem niewygodny Dla kogoś.Pol roku temu z ?Maserak,Kliment tanczyli z Kajra do teledyskuSlawomira _ przypadek? wygra najsympatyczniejszą para.Piotr IHania

 • Gość pisze:

  Dlaczego skasowano mój komentzyżby

 • Gość pisze:

  W moim komentarzu nie ma nic obraźliwego ani wulgarnego są to moje spostzrzenia i moje opinie.
  Już pół roku temu do teledysku Slawomira Tańczył
  Maserak, Kliment z Karj im ą. Zoztawiam bez komentarza.To widOwied decyduja.Powodenia!!.8

 • Gość pisze:

  W moim komentarzu nie ma nic obraźliwego ani wulgarnego są to moje spostzrzenia i moje opinie.
  Już pół roku temu do teledysku Slawomira Tańczył
  Maserak, Kliment z Kartą. Zoztawiam bez komentarza.To widOwied decyduja.Powodenia!!.8

 • GośćKasia pisze:

  Dlaczego skasowano mój komentarz.? jeśli tak to jeszcze raz powtórzę.Do teledysku Sławomira pół roku temu tańczył Maserak i Kliment z Kajra. dostatecznie dużo czasu miela żeby dojść do perfekcji Tr,ymam kciuki za Piotra i Hanię.Na szczęście to.telewidzowie decydują.PowodEnia❤️

 • Gość pisze:

  Dlaczego skasowano mój komentarz? Czyżby o

 • GośćKasia pisze:

  Do jurorów!!! Proszę obejrzeć teledysk sprzed 6 miesięcy gdzie Kajra tańczyła z Maserakiem i Klimentem. Czyżby to przypadek czy juZ wtedy było wiadomo że zatańczą razem . Pół roku ćwiczeń i mówimy o gwieździe. Na szczęście to widzowie decyduja.Powodzenia dla Piotra i Hani!!!