Sylwester 2021 TVP. Maja Hyży naprawdę w TYM wystąpi! Takiej kreacji może jej pozazdrościć Maryla. Będą o niej mówić latami

Sylwestrowa kreacja Mai Hyży

Sylwestrowa kreacja Mai Hyży

Maja Hyży pojawi się na sylwestrze TVP2 w kreacji znanej polskiej projektantki. Wygląda w niej jak milion dolarów. Ten tren zapamiętają całe pokolenia!

Maja Hyży to jedna z popularniejszych wokalistek. Urodziła się w 1989 roku. W 2013 roku z dużymi sukcesami uczestniczyła w programie X Factor na antenie stacji telewizyjnej TVN. Dwa lata później wydała debiutancki album – W chmurach. Krążek ukazał się nakładem wytwórni QL City. Promował go singiel pt. Będę kochać. Jeszcze w tym samym roku Maja pojawiła się z tym utworem na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku bez sukcesu próbowała zakwalifikować swój utwór do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji.

W bieżącym roku mogliśmy śledzić Maję w Twoja twarz brzmi znajomo. Wokalistka zaskarbiła sobie w programie sympatię widzów. Zajęła w nim czwarte miejsce.

Maja jest byłą żoną Grzegorza Hyżego. Ma z nim synów-bliźniaków: Wiktora Alexandra. Para rozstała się w 2013 roku. W 2020 roku urodziła się jej córka Antonina z nowego związku.

Sylwester 2021 TVP. Maja Hyży w szałowej kreacji

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Maja Hyży będzie miała dwa wejścia podczas Sylwestra marzeń z Dwójką. Impreza odbędzie się w Zakopanem i będzie relacjonowana na żywo w TVP2. Innymi uczestnikami imprezy będą m.in.: Maryla RodowiczMagda NarożnaZenek Martyniuk, SławomirMagdalena Kajra Kajrowicz, Milano, Playboys, Marcin Miller, M.I.G., Piękni i Młodzi.

W galerii zamieszczamy zdjęcia stroju, w którym Maja wystąpi na sylwestra. Przygotowała go  projektantka Patrycja Kujawa. To powłóczysta, niebieska suknia z długim trenem. Strój doskonale komponuje się z jej oliwkową karnacją. Aż chce się zażartować, że ten tren będzie pamiętany przez Polaków tak długo jak treny Kochanowskiego. Fale powłóczystego materiału skrzętnie zakryją  brzuszek Mai. Wielu internautów zwróciło uwagę na to, że podczas jednego z ostatnich wydarzeń lekko on odstawał. Niektórzy z nich sugerują, że gwiazda jest w trzeciej ciąży.

W galerii pod artykułem znajdziecie też sklejkę zdjęć dodaną przez Patrycję Kujawę. Pochwaliła się ona w niej tym, jak przebiegały prace nad suknią, którą wykorzystano m.in. w sesji do arabskiego Harper’s Bazaar.

Wokalistka nie po raz pierwszy zadała szyku. Ostatnio pojawiła się we wspaniałym stylu na koncercie kolęd w TVP. Zachwyciła na nim wszystkich piękną, białą suknią o kroju księżniczki. Głęboki dekolt doskonale wyeksponował jej obfity biust. Góra kreacji została oddzielona od spódnicy wąskim paskiem, co tylko podkreśliło jej talię.

Maja Hyży pokazała twarze dzieci. Co na to Grzegorz?

Jeszcze wcześniej Maja wystąpiła na koncercie mikołajkowym TVP. W jego trakcie pokazała publicznie dzieci. W rozmowie z naszą reporterką wyznała, skąd ten pomysł:

Zapytałam się chłopców czy by nie chcieli. Cały koncert miał inicjatywę charytatywną, cały koncert był przeznaczony dla dzieci z domu dziecka i tak tematycznie o dzieciach, więc zapytałam chłopców, czy mieliby ochotę. Nie było tam kompletnie krzty zastanowienia. Byli mega zadowoleni i tacy podekscytowani i stało się, wyszli. Dla nich mega przeżycie.

Zapytaliśmy ją też o to, czy konsultowała pokazanie twarzy potomstwa z ex-mężem.

A to już jest moja sprawa. Bardzo się cieszę, dla nich była to mega przygoda, mega przeżycie. Ja byłam z nich dumna. Oni mnie naprawdę wspierają na każdym kroku i jak tylko mogę staram się ich zabierać ze sobą na występy i ekipa cała, która mnie otacza mówi, że widać w ich oczach taką miłość do mnie i to jest super – odpowiedziała Maja.

Całość rozmowy w poniższym materiale wideo.


Patrycja Kujawa pokazała historię sukni

Patrycja Kujawa pokazała historię sukni

Sylwestrowa kreacja Mai Hyży

Sylwestrowa kreacja Mai Hyży

Sylwestrowa kreacja Mai Hyży

Sylwestrowa kreacja Mai Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×