Maja Hyży pokazała dzieci. Cała Polska podziwiała je na scenie ze znaną mamą podczas koncertu mikołajkowego. Uroczy obrazek!

Maja Hyży pokazała dzieci na koncercie

Maja Hyży pokazała dzieci na koncercie

Maja Hyży pokazała dzieci całej Polsce na koncercie mikołajowym Gwiazdy dzieciom w Jedynce. Jak wyglądają pociechy wokalistki?

Maja Hyży pojawiła się na scenie muzyczne w 2013 roku, gdy wspólnie z Grzegorzem Hyżym, jej ówczesnym mężem, wzięła udział w muzycznym show TVN. Po finale X Factor małżonkowie rozstali się. Doczekali się jednak synów – bliźniaków Aleksandra i Wiktora.

Niedawno na świecie pojawiła się także córeczka Mai, Antosia, która jest owocem jej związku z Konradem. O ile dziewczynkę możemy podziwiać w social mediach, to chłopcy pojawiają się rzadko w postach mamy.

Jeżeli chodzi o córkę, to nie będę aż tak jej chować. Ustaliliśmy z Konradem, że nie mamy z tym problemu. Nie mówię, że będę pokazywać twarz, bo nie myślałam o tym, ale wiem, że wszyscy są ciekawi, jak dzidzia będzie wyglądała. Mam też gdzieś tam jakieś plany i zobaczymy, jak to wyjdzie. Na pewno nie będzie tak, jak z moimi chłopcami – wokalistka wyjaśniła w rozmowie z Plejadą.

Powiedziała też, dlaczego nie pokazuje swoich synów.

To wszystko wynika z pewnych ustaleń, które powstały gdzieś tam już wcześniej i tego się trzymam. Czasami irytują mnie pytania, a jest ich naprawdę sporo: gdzie są Twoi chłopcy? Dlaczego ich nie pokazujesz? (…) To jest przykre, bo oceniają mnie ludzie za coś, co tak naprawdę nie jest prawdą. Jestem mamą i chłopcy są cały czas, nie zniknęli z mojego życia, są 24 godziny na dobę. Moje życie, jeśli chodzi o macierzyństwo, idzie pełną parą.

Wówczas apelowała o uszanowanie decyzji jej i Grzegorza Hyżego, a 6 grudnia pokazała dzieci całej Polsce na koncercie mikołajkowym w Jedynce. Jakie urocze!

Maja Hyży pokazała dzieci na koncercie mikołajkowym

Maja Hyży wzięła udział w koncercie charytatywnym Gwiazdy dzieciom. 6 grudnia to dzień bardzo szczególny, zwłaszcza dla najmłodszych, więc i atmosfera wydarzenia była niemalże świąteczna. W pewnym momencie do wokalistki dołączyły jej dzieci. Ale zrobiła niespodziankę swoim fanom! Bliźniacy to już mali mężczyźni, a jej córeczka jest przeurocza. Zdjęcia w galerii.

Pod koniec wideo może zobaczyć, jak Aleksander i Wiktor wkroczyli na scenę z Antosią. Urocze jak się zajęli siostrą.


Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy

Maja Hyży z dziećmi - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×