Piękne kształty Mai Hyży. Czy zaokrąglony brzuszek to tylko kwestia anielskiej sukienki?

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży i obecnie zachwyca wszystkich swoimi wystąpieniami na scenie. Podczas koncertu kolęd TVP zaprezentowała się w pięknej, białej kreacji, obok której nie można przejść obojętnie. To niejedyna stylizacja gwiazdy, która w ostatnim czasie przyciągnęła uwagę jej fanów.

Maja Hyży zadebiutowała w 2013 roku, gdy wspólnie z byłym już mężem, Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w programie X Factor. Po wyemitowaniu finału małżonkowie rozstali się i zaczęli układać swoje życie na nowo. Doczekali się dwóch synów – bliźniaków Aleksandra i Wiktora, którzy są ich oczkami w głowie.

Hyży obecnie jest w związku z Konradem, który jest ojcem jej córeczki, Antosi. Dziewczynka od pierwszych dni życia jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Dumna mama regularnie publikuje jej zdjęcia, dzięki czemu jej fani mogą obserwować, jak się zmienia.

Hyży nigdy nie ukrywała, że doskonale odnajduje się w roli mamy. Ma troje dzieci, którym poświęca mnóstwo uwagi i nigdy nie ukrywała, że jest wprost stworzona do bycia w ciąży i opieki nad maluchami. W czerwcu reporterka Jastrząb Post zapytała ją o to, czy marzy o kolejnym dziecku. Gwiazda nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie.

Te maluszki, one tak szybko rosną, że ja nie nadążam cieszyć się tym czasem, tym roczkiem. Bo rzeczywiście ona zaraz będzie chodziła, będzie interesowała się wszystkim. Już nie będzie taką córeczką mamy, więc gdzieś tam, nie mówię nie. Aczkolwiek wiem, że już mam dużą rodzinę. Ale dzieci to jest taka pociecha, taka radość, takie szczęście. Mi się zawsze marzyło, żeby moje dzieci usiadły przy stole, ze swoim rodzeństwem, żeby ta rodzina była duża, jak mnie już zabraknie. I stąd pewnie taka potrzeba, żeby mieć jeszcze kolejne. Ja nie jestem w ogóle zmęczona Tosią, bo ona jest cały czas uśmiechnięta, zadowolona. Nic ją nie boli. Jest takim dzieckiem do rany przyłóż.

Nieco inne zdanie na ten temat miał Konrad, który w prywatnej rozmowie z gwiazdą przyznał, że czuje się spełniony jako ojciec.

Maja Hyży – jak wygląda po trzech ciążach?

Maja odłożyła więc swoje plany na boczny tor i skupiła się na karierze. Ostatnio podjęła współpracę z byłym menadżerem Edyty Górniak, Marcinem Wieczorkiem. Artystka przyznała, że poznali się przez przypadek i szybko zrozumiała, że to jej wielka szansa. Nie tylko nagrali razem pierwszy teledysk, ale i wokalistka zaczęła częściej pojawiać się na scenie. Tylko w grudniu wystąpiła na koncercie Mikołajkowym i koncercie kolęd, które zostały zorganizowane przez TVP. Za każdym razem wyglądała na scenie wprost fenomenalnie.

Podczas ostatniego wydarzenia Hyży zachwyciła wszystkich piękną, białą suknią o kroju księżniczki. Głęboki dekolt podkreślił ponętny biust gwiazdy. Góra kreacji została oddzielona od spódnicy wąskim paskiem, dzięki czemu podkreślała jej talię. Na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów można odnieść wrażenie, jakby miała delikatnie zaokrąglony brzuszek, jednakże może to być wyłącznie złudzeniem, zważywszy na to, że stylizacja składała się z kilku warstw tiulu.

Maja Hyży - koncert kolęd TVP 2021

Maja Hyży – koncert kolęd TVP 2021

Mimo natłoku obowiązków Hyży zawsze ma czas dla swoich dzieci i między planowanymi występami, całą swoją uwagę skupia na nich. Ostatnio wybrała się z córką na profesjonalną sesję świąteczną, której efektami pochwaliła się w sieci. Internauci są bardzo spostrzegawczy i zwrócili uwagę na to, że sukienka, którą włożyła Maja, ułożyła się w taki sposób, że sprawiała wrażenie, jakby ta miała zaokrąglony brzuszek.

Pięknie, ale w tej sukience masz brzuszek ciążowy – napisała jedna z internautek.

Gwiazda jednak nie odpowiedziała na ten komentarz, zatem można się tylko domyślać, z czego mogło to wynikać.

Trzeba przyznać, że Maja w przeciwieństwie do swoich koleżanek ze świata show-biznesu w zasadzie nigdy nie opowiadała o powrocie do formy sprzed ciąży. Być może przez zbieg okoliczności wspomniane stylizacje podkreśliły jej brzuch, który stał się bardziej wyraźny.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×