Koncert kolęd TVP. Na scenie: Cleo, Viki Gabor, Dominika Gawęda, Maja Hyży… Wśród gości para prezydencka

Gwiazdy

Gwiazdy

Telewizja Polska zorganizowała koncert kolęd z udziałem gwiazd. Nie zabrakło najpopularniejszych wokalistów, a wśród gości pojawiła się para prezydencka. Zobaczcie relację z wydarzenia. 

Już za kilka dni Polacy będą świętować Boże Narodzenie. Jest to szczególny moment w większości domów, gdy mają oni okazję spotkać się z rodziną i spędzić wspólnie czas przy stole, ale także podczas śpiewania kolęd. Wówczas chętnie włączają telewizory, by oddać się tradycji świątecznych piosenek razem z gwiazdami. Każdego roku organizowane są bowiem koncerty, na których nie brakuje znanych i lubianych, a także kolęd w ich wykonaniu.

Telewizja Polska w tym temacie, jak zwykle nie zawiodła i zorganizowała piękne wydarzenie, na które zaprosiła sporo osób z pierwszych stron gazet. W magicznej atmosferze spotkali się oni w Bazylice Kolegiackiej pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Pułtusku. W sieci już pojawiła się relacja z tego wydarzenia. Kto zaśpiewał na koncercie Gwiazdy na Gwiazdkę?

Koncert kolęd TVP. Kto zaśpiewał?

Nadawca Publiczny po raz kolejny zadbał o to, by umilić swoim widzom świąteczny czas. Zorganizowano koncert, na którym pojawiły się gwiazdy. Na scenie zaprezentowali się: Cleo, Piotr Kupicha, Viki Gabor, Blue Cafe, Halina Frąckowiak, Staszek Karpiel-Bułecka, Krystian Ochman, Maja Hyży, Ryszard Rynkowski, Tulia, Aleksandra Szmyd, Hanna Rybka, Filip Lato, TGD oraz Małe TGD.

Wydarzenie poprowadzili dziennikarze TVP, czyli dobrze znany widzom Pytania na śniadanie Tomasz Wolny w duecie z Agnieszką Oszczyk. W pięknych zabytkowych wnętrzach Bazyliki Kolegiackiej w Pułtusku nie zabrakło wyjątkowych gości. Wszystkim występom z nieskrywaną radością przyglądała się para prezydencka. Andrzej i Agata Dudowie w eleganckich strojach zasiedli w jednej z pierwszych ławek i przysłuchali się kolędom. Później równie chętnie pozowali z wykonawcami do zdjęć.

Pięknymi stylizacjami zachwyciła także Viki Gabor, która przebierała się kilka razy. Szczególną uwagę zwróciła jej balowa suknia. W fioletowej kreacji wyglądała jak jedna z księżniczek Disneya.

W naszej galerii możecie zobaczyć relację z koncertu.


Viki Gabor - koncert kolęd TVP 2021

Viki Gabor - koncert kolęd TVP 2021

Viki Gabor - koncert kolęd TVP 2021

Viki Gabor - koncert kolęd TVP 2021

Piotr Kupicha - koncert kolęd TVP 2021

Piotr Kupicha - koncert kolęd TVP 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×