Szukaj

Sandra Kubicka „spuchła i się roztyła”. Wszystko przez problemy ze zdrowiem. Opowiedziała nam, z czym się zmaga

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka przybrała na wadze, co nie umknęło czujnym internautom, którzy obserwują jej profil na Instagramie. Gwiazda tłumaczy, dlaczego "spuchła i się roztyła". Przyznała się do problemów ze zdrowiem.

Sandra Kubicka od najmłodszych lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Za oceanem osiągnęła spory sukces. Zwróciła na siebie uwagę branży i podpisała kilka intratnych kontraktów. Do Polski wróciła na dłużej w czasie pandemii koronawirusa, tuż po zerwaniu zaręczyn z Brazylijczykiem Kaio.

Sandra Kubicka przytyła przez problemy ze zdrowiem. Co jej dolega?

W Polsce okazało się, że Sandra musi jeszcze mocniej skupić się na swoim zdrowiu. Nie tylko ma problem z nogą. Zmaga się też z hormonami, które nie pozwalają jej utrzymać smukłej sylwetki. W ostatnim czasie Kubicka przybrała na wadze, co nie umknęło czujnym internautom.

Modelka ubolewa, że obserwatorzy na Instagramie zarzucają jej, że nabrała pełniejszych kształtów przez imprezowy styl życia. W komentarzach przeczytała sporo gorzkich słów pod swoim adresem, które w większości mijają się z prawdą. O osobistej tragedii opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Bardzo się roztyłam, ale u mnie to jest coś innego. Nie muszę się tłumaczyć, ale wam powiem, bo dostałam ogromny hejt za to, że się spuchłam i roztyłam. Jestem w trakcie zmieniania leków, ponieważ moje stare leki przestały działać i zobaczyliśmy, że mam za dużo pęcherzyków. Gdy się zmienia leki, to się bardzo szybko tyje, bardzo dużo i później waga się normuje i schodzi.

Sandra obstawia, że do świąt wielkanocnych powinna wrócić do dawnego wyglądu. Jej chwilowo zmieniony wygląd jest efektem ubocznym farmakoterapii:

Będzie ok za dwa tygodnie. Ale hejterzy musieli oczywiście mi powiedzieć, że się roztyłam, bo jem, imprezuję itd. A ja nie piję alkoholu, zrobiłam bardzo długą przerwę, tylko po prostu to są hormony i nad tym nie da się panować.

Mimo kilku dodatkowych kilogramów Sandra wciąż czuje się pięknie:

Pogodziłam się z tym, że w tym tygodniu przytyje, w tym będę wyglądała inaczej. Już się z tym pogodziłam, że mam zaburzenia odżywiania. Ja się nie czuję mniej kobieca, czy mniej piękna. Po prostu dalej zakładam jeansy i mam więcej tam, gdzie trzeba. Dalej mężczyźni się za mną oglądają, mam komplementy, ludzie mówią, że ładnie wyglądam. A najszczęśliwsza kobieta to jest najpiękniejsza kobieta

Rozmowa z Sandrą poniżej.


sandrakubicka_12350257111608182143118995652731516369439615n Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

sandrakubicka_1257737952084986506862078885968546548711193n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×