Sandra Kubicka szykuje się do ślubu! Tylko nam pochwaliła się suknią i opowiedziała o przygotowaniach do ceremonii! [WIDEO]

Sandra Kubicka szykuje się do ślubu

Sandra Kubicka szykuje się do ślubu

Sandra Kubicka i Kaio Alves Guncalves szykują się do ślubu! Modelka zdradziła nam swoje plany. Pochwaliła się nie tylko wielkimi planami, ale też opowiedziała o sukni ślubnej. Jak będzie wyglądać jako panna młoda?

W ostatnim czasie o Sandrze Kubickiej zrobiło się głośno nie tylko za sprawą Tańca z gwiazdami, w którym w najbliższy piątek zawalaczy z Basią Kurdej-Szatan i Damianem Kordasem o występ w finale. Sporo emocji wśród internautów i fanów modelki wzbudziły doniesienia o jej rzekomym rozstaniu z partnerem, przystojnym Brazylijczykiem – Kaio Alvesem Goncalvesem.

Zobacz: Iwona Pavlović wskazała zwycięzcę 10. edycji „Tańca z gwiazdami”! Bez problemu wytypowała swojego faworyta: „Moje serce jest za…” [WIDEO]

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves szykują się do ślubu

Para poznała się pod koniec 2018 roku. Jeszcze kilka tygodni temu razem brylowali na salonach. Ukochany wspierał Sandrę także podczas jednego z jej występów w Tańcu z gwiazdami. Czy rzeczywiście ich związek jest już tylko melodią przeszłości? O to Kubicką zapytała nasza reporterka:

To jest śmieszne, bo to wyszło dzień przed jego przylotem. Oboje śmieliśmy się z tego. U nas jest wszystko super. Nic się nie zmienia. Kocham go nad życie, to jest mój książę z bajki – przyznała Sandra w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz: Sandra Kubicka zaręczyła się! Jej narzeczony to bardzo przystojny Brazylijczyk

Sandra Kubicka i Kaio Alves

Sandra Kubicka i Kaio Alves na salonach

Sandra przeżywa teraz wspaniały czas. Nie dość, że jest w szczytowej formie, bo z rozmiaru 38. wróciła do 32., to na dodatek już niedługo weźmie ze swoim ukochanym ślub:

Jak zaczynałam „Taniec z Gwiazdami” to miałam rozmiar 38. A gdy ostatnio byłam na przymiarce mojej sukni ślubnej, okazało się, że mam 32. Tak naprawdę też bardzo chciałam, bo ciężko mi było po chorobie wrócić do tej formy. Szło powoli, a tutaj dostałam taką motywację i przyjemność.

Kubicka zdradziła nam co nieco na temat swojej sukni ślubnej:

Suknia jest piękna. To suknia z marzeń. Będzie kilka sukni, będę zaskakiwać. Gdy będzie bliżej tego dnia to zdradzę kilka sekretów.

Zobacz: Sandra Kubicka jeszcze nie wygrała „Tańca z gwiazdami”, a już wie, na co wyda główną nagrodę: „Myślę, że należy mi się” [WIDEO]

Sandra Kubicka zaręczyny

Sandra Kubicka pod koniec sierpnia przyjęła oświadczyny

Cała rozmowa z modelką poniżej.


Sandra Kubicka i jej narzeczony

Sandra Kubicka i jej narzeczony

Sandra Kubicka w towarzystwie Kaio Alvesa

Sandra Kubicka w towarzystwie Kaio Alvesa

Sandra Kubicka z narzeczonym

Sandra Kubicka z narzeczonym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×