Szukaj

Rafał Szatan zaraz po opadnięciu z „Tańca z Gwiazdami”: „Mocno to odczułem, ale…” [WIDEO]

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa odpadli z Tańca z Gwiazdami. Tego nikt się nie spodziewał. Jego żonie puściły emocje...Barbara Kurdej-Szatan popłakała się. Zobaczcie, co sam zainteresowany powiedział naszej reporterce.

10. edycja programu Taniec z Gwiazdami od samego początku wzbudza mnóstwo emocji. W pierwszym odcinku jednym z największych zaskoczeń w programie był fakt, że opuściła go typowana na faworytkę Reni Jusis. W drugim odcinku- pomimo świetnie zatańczonego jaifa- z programem musieli się pożegnać Rafał Szatan i Lenka Klimentova. Od jurorów dostali 17 punktów, a o ich odejściu zadecydowały sms-y. Czy byli tym zaskoczeni?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]

To jest program. Pewnych rzeczy nie da się tutaj przewidywać. Zawsze ktoś musi odpaść. Ja miałem takie odczucia, czułem dzisiaj dziwną energię przed werdyktem, chociaż jeżeli chodzi o energię dzisiaj na parkiecie, to wydaje mi się, że naprawdę mieliśmy bardzo fajną i był bardzo pozytywny ten taniec. Wielki szacun, że Lenka naprawdę nauczyła mnie jaifa. O ile dobrze wiem, to był układ naprawdę dość trudny i dziękuję jej za to, że wierzyła, że to zrobię, że w miarę wytańczę.

Rafał bardzo mocno przeżył fakt, że musiał pożegnać się z show. Jednak nie tylko on- jego ukochana żona Basia, na wieść o werdykcie po prostu się popłakała:

W środku bardzo mocno to odczułem, jak usłyszałem, że to na nas padło dzisiaj. Ale gdzieś tam z tyłu głowy jest to, że ktoś, w każdym odcinku musi odpaść. Wiadomo, że stojąc tutaj w tej ciszy, kiedy Paulina i Krzysztof powiedzą dwa nazwiska, jest taka dość trudna i dużo się wtedy w głowie dzieje. No i tak.

Zgadzacie się z decyzją widzów?

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10: Kolejna para poza programem! Z walki o główną nagrodę odpadli faworyci!

Zobacz: Żora Korolyov atakuje “Taniec z gwiazdami”: “Nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością”. Co na to produkcja i twórcy programu?


Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan w Tańcu z gwiazdami, odcinek 1

Barbara Kurdej-Szatan w Tańcu z gwiazdami, odcinek 1

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×