Szukaj

Odpadli z „Power Couple” jako pierwsi, ale mają za sobą znacznie poważniejsze kryzysy. Gromadzki o problemach w związku

Power couple: Hubert Gromadzki i Magda Nędza

Power couple: Hubert Gromadzki i Magda Nędza

Hubert Gromadzki i Magda Nędza rozstali się po kilku tygodniach znajomości. Finalista Top Model opowiedział nam o kryzysie w związku. Para ma na swoim koncie znacznie poważniejsze problemy, niż porażka w Power Couple.

Program Power Copuple oparty na izraelskim formacie zadebiutował na antenie TVN-u 20 marca. W pierwszym odcinku producenci dali fory uczestnikom i nie wyeliminowano z programu żadnej z par. Dopiero w drugiej odsłonie show z dalszą zabawą pożegnał się pierwszy duet. Byli nim Hubert GromadzkiMagda Nędza.

Hubert Gromadzki i Magda Nędza rozstali się przed Power Couple

Zakochani mają za sobą poważny kryzys. Po kilku tygodniach znajomości rozstali się, ale szybko zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć. Hubert i Magda dali sobie drugą szansę. Decyzja o powrocie była strzałem w dziesiątkę, o czym Gromadzki z wielką ekscytacją opowiedział reporterce Jastrząb Post:

Jest w związkach często taki moment, kiedy jest coś nie tak. My też przechodziliśmy przez taki okres. Ale po naszym rozstaniu nie mogliśmy o sobie zapomnieć i jakoś tak szybko ten kontakt ponownie nawiązaliśmy. Zrozumieliśmy to, że bez siebie jest nam bardzo ciężko. Dlatego podjęliśmy decyzję, że wrócimy do siebie i jesteśmy razem już ponad rok od naszego zejścia. Uważam, że jest to jedna z lepszych decyzji jakie w życiu podjąłem.

Kto postawił pierwszy krok po rozstaniu?

W sumie jeśli chodzi o wszystko, to zawsze ja stawiałem taki pierwszy krok. Madzia miała decyzję czy chciałaby jeszcze raz spróbować, czy nie i tak też było z naszym pierwszym spotkaniem. Udało się spotkać, udało się wyjaśnić. Fajne jest też to, że my się zmieniliśmy przez ten okres i zrozumieliśmy wady partnera, które każdy ma. Zaakceptowaliśmy je i kochamy siebie, biorąc pod uwagę te zalety i wady i to jest piękne, że je akceptujemy.

Jak do jego słów odniosła się Magda?

Był to dla nas ciężki okres życiowy. To rozstanie zrobiło nam o tyle dobrze, że odnaleźliśmy nasz kierunek życia. Kierunek zawodowy, to, co chcemy robić. Znaleźliśmy fajną pracę i też się rozwinęliśmy. Wtedy właśnie fajnie było zbudować taki stabilny związek. Wcześniej byliśmy rozchwiani. Skupiliśmy się przez ten czas na własnych celach życiowych, karierach. Teraz mamy taką stabilizację, bo nasze życie toczy się pewnym schematem. Na dużo rzeczy możemy sobie pozwolić, bo zarabiamy na siebie. To nam było potrzebne do ustabilizowania tego życia.

Oglądacie Power couple?


Power couple: Hubert Gromadzki i Magda Nędza

Power couple: Hubert Gromadzki i Magda Nędza

Magda Nędza - uczestniczka programu Power couple

Magda Nędza - uczestniczka programu Power couple

Magda Nędza - uczestniczka programu Power couple

Magda Nędza - uczestniczka programu Power couple

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×