TYLKO U NAS: Pierwszy wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! Komentują aferę z Pauliną Smaszcz i mówią o związku. Zdradzili też plany na święta!

Pierwszy wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Pierwszy wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w pierwszym wspólnym wywiadzie. Tylko naszej reporterce mówią o swoim związku, komentują aferę z Pauliną Smaszcz i zdradzają plany na święta.

Od czasu, kiedy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się ujawnić łączące ich uczucie i to, że są w związku, minęło kilka tygodni. Trzeba przyznać, że medialna burza wokół nich z pewnością nie ułatwia budowania relacji, ani tym bardziej publiczne ataki, jakich doświadczają ze strony Pauliny Smaszcz.

Mimo wszystko coraz odważniej pokazują, co ich łączy. Coraz więcej wspólnych zdjęć, także tych robionych przez paparazzi może świadczyć o tym, że miłość kwitnie. Co na temat związku, problemów z byłą żoną prezentera oraz planów na święta powiedzieli naszej reporterce?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski o swoim związku

Naszej reporterce udało się porozmawiać z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim podczas Gali i Koncertu z okazji 70-lecia TVP.

Świętujemy od dobrych kilku tygodni  – mówił Maciej – Cieszę się, że mogę wspólnie z Kasią świętować ten czas, tak jak to robiliśmy dzisiaj w Pytaniu na śniadanie i że ten dzień jest dla nas naprawdę bardzo wyjątkowy.

Karolina Motylewska zapytała Kasię i Macieja, czego się od siebie uczą prowadząc Pytanie na śniadanie, jako para:

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną – mówi Kasia – Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort.

Maciej dodał:

Wzajemnie się uzupełniamy, to są też spojrzenia kobiety i mężczyzny na różne tematy, na różne sprawy, które poruszmy w Pytaniu na śniadanie. Kasia ma ogromne doświadczenie, naprawdę, ja mówię o moich prawie 30. latach w TVP, a w przypadku Kasi to jest choćby 22 lata w serialu M jak Miłość, o innych projektacch telewizyjnych nie wspomnę. To jest wielka przyjemność pracować z profesjonalistką. I cały czas czerpać z tych doświadczeń Kasi. Dla mnie to jest ogromne wspracie, za co ogromnie dziekuję.

Maciej wyznał także, że dobrze pamięta pierwsze odcinki M jak miłość i Kasię Cichopek.

Boże, myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna – mówił.

Wspomniał także, że Cichopek miała zagrać tylko krótki epizod, a przerodziło się to w wieloletnią współpracę. Nasz reporterka nie omieszkała poruszyć tego, że praca połączyła prezenterów także prywatnie. Czy pamiętają moment, kiedy pojawiło się między nimi coś więcej?

My pamiętamy – powiedziała Kasia.

Pamiętamy, i zawsze będziemy ten moment pamiętać i cieszymy się, że to zostaje z nami i jest czymś, co będzie nam towarzyszyło przez całe życie. Zresztą ten czas, kiedy spędzamy razem, przynajmniej dla mnie, jest czymś bardzo, bardzo wyjątkowym – dodał Maciej.

Co było impulsem do tego, żeby potwierdzić, że są razem?

To był dobry czas. No i 40.urodziny – stwierdziła Cichopek.

Tak, trudno wymarzyć sobie lepszy czas i lepszy moment. I bardzo się cieszę, że tak się stało. My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze – mówi nam Kurzajewski.

Kasia i Maciej zdradzili też nieco ze swoich planów na święta.

Tak naprawdę jeszcze nie wiemy, jak spędzimy te święta. To będą wyjątkowe święta, ponieważ dzielę się opieką z moim byłym małżonkiem i w te kwestii jesteśmy akurat dogadani, od jakiegoś czasu wiemy, jak będziemy dzielić się święta, jeśli chodzi o nasze wspólne dzieci, natomiast ja zrobię wszystko, żeby moje dzieciaki poczuły atmosferę świąt, również będąc u mnie, więc nie wykluczam, że po prostu święta przygotuję wcześniej – zdradziła Katarzyna.

Kurzajewski dodał, że to będą długie święta i na pewno będą się nimi cieszyć:

Rozciągniemy sobie ten czas.

Czy odkąd oficjalnie są parą, łatwiej prowadzi im się program? Oboje zaprzeczyli i podkreślili, że jest tak samo i chcą być profesjonalni w każdym calu. Nie zamierzają przenosić życia prywatnego do studia.

Dla nas najważniejsza jest jakość tego programu. T stawiamy sobie za główny cel – podkreślił Maciej.

Nasz reporterka zapytała zakochanych także o to, czy zamierzają razem zamieszkać:

O to, drodzy państwo, pozostawimy dla siebie – zaśmiała się Kasia.

Będzie trochę tajemnicy w tym wszystkim – dodał Maciej.

Na koniec padło pytanie o to, jak Cichopek i Kurzajewski reagują na medialne zamieszanie i komentarze wokół swojego związku, szczególnie Pauliny Smaszcz.

Skupiamy się na naszym życiu. To w zupełności nas satysfakcjonuje. Z tym jest nam bardzo dobrze. Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi i życzymy naprawdę szczęścia absolutnie wszystkim bez wyjątku – mówił Maciej.

Kasia potwierdziła jego słowa.

Skupiamy się na sobie, na naszych bliskich, na naszych dzieciach i chcielibyśmy, żeby wszyscy byli równie szczęśliwi, jak my – dodała Kasia.

Cała rozmowa poniżej.


Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Gala TVP 70 lat
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Komentarze

  • Gość pisze:

    Kaśka wygląda wzywając na tych zdjęciach jak te lalek z tureckich seriali i to wcale nie jest komplement. A w ogóle te jej suknie niedługo spadną jej z biustu a makijaż? -jak upiór w operze, jednym słowem -w TVP kompletny brak.gustu

    • Gość pisze:

      Zazdrość przemawia, 😜Kasiu wyglądasz bosko, nie poddawaj się. 👍♥️🤗

    • Gość pisze:

      Afiszując się ze swoim rozmodleniem już się poddała – wrogiej propagandzie

    • Anna pisze:

      co za okropna zazdrość. Wszystko co wymieniłaś jest u Kaśki na najwyższym poziomie. Jest po prostu piękna i szczęśliwa. A tobie żal doopę ściska?

    • Ewa pisze:

      To była kiedyś taka Kaśka-Maryna. Dziś to dojrzała, piękna kobieta, dobrze ubrana, uczesana. Bardzo podobna do Salmy Hayek.

    • Oko pisze:

      Turecki lalki najfajniejsze!!!!

    • Gośćbabcia pisze:

      Tylu mogłoby na „pochodzenie”wyjechać wreszcie z tej „złej”Polski do kraju na niedalekim wschodzie,gdzie przyjmują tylko na pochodzenie i smaszcz,Kurzajewski,Cichopek na pewno znaleźliby tam dla siebie odpowiednie miejsce gdzie listy rozwodowe istnieją i może każdy z każdym i zmieniać mężów na zawołanie…

    • Gość pisze:

      Najpierw naucz się poprawnie pisać, potem bierz się za komentowanie wyglądu innych. Nie znasz się na niczym, modzie, makijażu itd.

  • Gość pisze:

    Gówno pamiętasz!!!! Nie możesz takich rzeczy pamiętać bo to znaczyłoby że żyjesz każdym słowem Cichopek. Wydaje ci się!!!

  • Gość pisze:

    Trzeba jednak przyznać że piękna z nich para

  • Anna pisze:

    Sorry, ale dla mnie ktoś kto się sprzedał TVPPiS zero znaczy. Katarzyna za pieniądze zrobi wszystko, ile za ile mniej więcej wszyscy widzimy. Cichopek = żenada roku, życie w luksusie za nasze podatki i mnóstwo czasu na fanaberie. Dzieci nie mają prawdziwego domu. Raz tydzień u jednego rodzica, raz u drugiego, życie tułacze a nie rodzinne, czym się zachwycacie? Tym, że okłamywali bliskich przez kilka lat a teraz uśmiech numer 5 do twarzy przyklejony?

  • Gość pisze:

    Piękna para 🥰Dużo szczęścia i miłości życzę 💕💕💕

  • Gość pisze:

    Mam wrażenie ze ona powtarza to co mówiła gdy była z Marcinem… W sumie kiedy spędzała czas na próbach do TzG to Marcin ja uczył a teraz gdy dostała prace w TVP to Kurzajewski stal się jej bliski dziwne troche to

  • Gość pisze:

    Pyza o dzieciach nawija, a Hakiela jak zdradzała to dzieci nie było jej żal. Kurzaj nic o synach, jakby ich nie miał. Paulina jest zajebista!❤️ Obnażyła tych kłamców i lans Kurzocichodupków . Rzygać się chce🤮🤮🤮

  • Z12t pisze:

    Pierścionek ? no to się Paulina wkurzy 😂😉

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×