Eurowizja 2016: Michał Szpak na lotnisku przed wylotem do Sztokholmu. Co tam się działo! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Michał Szpak na lotnisku przed Eurowizją 2016

Michał Szpak na lotnisku przed Eurowizją 2016

Michał Szpak na lotnisku przed Eurowizją 2016

Eurowizja 2016 już za tydzień. Zanim dowiemy się, czy Michał Szpak awansował do finału konkursu, przed nim seria prób i spotkań promocyjnych z udziałem dziennikarzy z całego świata. Dzisiaj reprezentant Polski wyleciał do Sztokholmu. Na lotnisku pożegnał go tłum fanów.

Na godzinę przed odlotem do Szwecji Michał Szpak spotkał się z wielbicielami. Przed odprawą artysta cierpliwie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Nie zabrakło wspólnego śpiewania Color Of Your Life, łez wzruszenia, zdjęć, gratulacji i prezentów. Szczęście na Eurowizji 2016 mają przynieść Michałowi gadżety przygotowane przez prężnie działający fan klub.

Zobacz także: Michał Szpak już po pierwszej próbie przed Eurowizją! Tak wystąpi w półfinale

Zobacz: Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją 2016

Chociaż drugi półfinał Eurowizji 2016 z udziałem Polski dopiero 14 maja, już w najbliższy czwartek Michał Szpak po raz pierwszy stanie na eurowizyjnej scenie. Kilka dni później Polak pojawi się na czerwonym dywanie. Jaką kreację założy? W czym zaśpiewa Color Of Your Life? O szczegółach występu artysta opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej. Wywiad już jutro na Jastrząb Post. Tymczasem zobaczcie naszą relację z lotniska.

Zobacz: Michał Szpak i jego szanse przed Eurowizją 2016. Sprawdzamy notowania

Fani #michalszpak na lotnisku ?? Tak śpiewali #ColorOfYourLife ??? #eurovision #eurovision2016 #pol #poland #eurowizja #jastrzabpost @michal_szpakofficial @eurovision @wiwibloggs

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

  #MichalSzpak na lotnisku przed #Eurowizja został pożegnany przez fanów ?✌?️?? Relacja wkrótce na #jastrzabpost #eurovision #stockholm #poland #polska   Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Ekipa #jastrzabpost na lotnisku z #michalszpak ? Trzymamy kciuki na #eurovision2016 ??✊?? #eurowizja #eurovision #airport #warsaw #pozegnanie #vote4michalszpak #colorofyourlife ?? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Z @michal_szpakofficial na lotnisku tuż przed wylotem na Eurowizję! Trzymam kciuki Michał! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Jastrzebska? (@jastrzabjastrzab)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×