Michał Piróg o zwolnieniu Szpaka i Piaska z „The Voice”. Zdradził, co dzieje się za kulisami hitu TVP

Michał Piróg o Szpaku i Piasku

Michał Piróg o Szpaku i Piasku

Michał Piróg skomentował decyzję TVP o wyeliminowaniu z obsady The Voice dwóch kluczowych gwiazd – Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego. Prezenter TVN ma bardzo konkretne zdanie na temat decyzji producentów muzycznych shows. Swoją opinią podzielił się w rozmowie z Jastrząb Post.

Jesienią w serii programów z rodziny The Voice czekają nas spore zmiany. W wersji podstawowej zabraknie Michała Szpaka (plotki głoszą, że zastąpi go Sylwia Grzeszczak), zaś w wydaniu dla seniorów nie zobaczymy już Andrzeja Piasecznego. Nieoficjalnie mówi się, że obie gwiazdy straciły pracę przez głośno manifestowane poglądy polityczne, które nie były spójne z profilem stacji.

Michał Piróg o zwolnieniu Michała Szpaka i Piaska z The Voice

Chociaż wielu fanów show jest zasmuconych decyzją wydawców The Voice, to są też tacy, którzy uważają ją za paradoksalnie bardzo korzystną dla obu gwiazd. Michał Piróg nie ukrywa, że cieszy się, że Szpak i Piasek już nie biorą udziału w formatach TVP.

W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że udało mu się dowiedzieć o atmosferze, jaka panuje za kulisami show. Jest bardzo profesjonalnie i przyjemnie, ale nawet to nie przekonałoby go do firmowania widowiska swoją twarzą.

Ja zawsze się cieszę jak komuś się uda wyjść z bagna. Sam program wydaje się być super i pewnie taki jest. Miałem przyjaciela, który był w programie The Voice of Poland i dobrze to wspominał. Bo to jest bardzo profesjonalny program. Na pewno szkoda, że wyraziste osoby, znające się na tym co robią, nie są dalej jurorami, tylko ze względu na to, że coś tam powiedziały, albo myślą trochę inaczej. Ale też nie wiemy, jakie były powody tego zwolnienia.

Michał na pewno nie przyjąłby oferty udziału w programach realizowanych przez telewizję publiczną. Udział w poszczególnych projektach porównał do historycznej sytuacji, która do dzisiaj budzi mnóstwo negatywnych emocji:

Ja mogę powiedzieć z własnej perspektywy – nieważne, jak dobry bym był, to nie chciałbym tam siedzieć. Ale to jest mój pogląd. Nie znam poglądów ani Andrzeja, ani Michała w tej kwestii, może im to nie przeszkadzało. Może mają do tego podejście, że to jest tylko i wyłącznie rozrywka. Ja niestety nadal uważam, że muzycy, którzy grali u Hitlera, też grali tylko muzykę, ale jednak grali ją dla Hitlera.

Żałujecie, że z The Voice znikają Szpak i Piasek?


Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz 'Tomson' Lach - The Voice of Poland

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz 'Tomson' Lach - The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Michał Szpak w The Voice of Poland 11

Michał Szpak w The Voice of Poland 11

Komentarze

 • Gość pisze:

  Skoro Szpak z Piaskiem wiedzieli, że TVP to reżimowa stacja PiSu, to po co w ogóle podpisywali umowy z Kurskim i występowali w tym programie? Mogli wykazać się większym honorem i nie przyjmować takiej propozycji…ale przyjęli.

 • Gość pisze:

  Fajnie ze bedzie nowe, ile edycji mozna ogladac tych samych wokalistów.

 • Gość pisze:

  Czas na zmianę, reakcje tych panów juz znalismy na pamieć, dac szanse trzeba innym gwiazdą. Nikt nie jest nizastapiony, juz się zasiedzieli niech idą alej rozwijac swoje preferencje

 • Gość pisze:

  Bardzo szkoda że nie będzie Michała, był duszą tego programu i dwukrotnym zwycięzcą.

 • Gość pisze:

  Piróg to pisowski śmieć , to jego powinno się sprzątnąć do kosza z nimożnością występowania w jakiejkolwiek telewizji.

 • Gość pisze:

  Szkoda Michała wspaniały talent młody wiek cudowny głos i nie zawsze da się go zastąpić ma dar

 • Gość pisze:

  Ja pier…,jak ja nienawidzę takiego kołtuństwa, no jak wygląda? Normalnie, jak mu się podoba,a nie tobie obrzydliwy człowieku!

 • Gość pisze:

  Przyrównywanie udziału w Voice do grania dla Hitlera świadczy tylko o nienawiści, ale tkwiącej głęboko w głowie p. Piroga.

 • Gość123 pisze:

  Po prostu nie oglądamy, jak inaczej możemy zaprotestować. Najwyższy czas żeby TVN zatrudnił Piaska i Michała. Są świetni i lubiani i na pewno zgromadzą rzesze widzów .przed telewizorem. Ja ich kocham!!!!

 • lukrji pisze:

  WSZYSTKICH MOŻNA ZASTĄPIĆ I PO JAKĄ CIĘŻKA ….PISZECIE ZE NIE JEST TO REALNE ?!?!!?! ŚWIAT IDXIE FO PRZODU I SĄ NON-STOP NADTEPNI WIĘC KTOŚ M7DI BYĆ WCIĄŻ INNY !! DLA MNIE TO NAWET LEPIEJ ŻE ICH NIE B3DZIE !! SYLWIA GEZESZCZAK JEST LRPSZA !! ONA SUPER ŚPIEWA I SUPER VABKA !! DOBRZE BY BYŁO ŻEBY BYŁA W SKLADZIE JURY SERIO JEST ZAJEB…… ŚWIETNY BYŁ NAREK PIEKARCZYK Z * TSA* RÓWNIEŻ TO TEZ KLASA !! ALE S,KODA ŻE NIE WYBRALI NIGDY KRZYSIA CUG9WSKIEGO SENIORA I GRZESIA MARKOWSKIEGO TEŻ SENIORA TO JEST KLASA PANOW !! MANN I MATERNA TO SĄ LUDZIE KTÓRZY ODESZLI NA SPOCZYNEK NO LATKA SĄ !! JA BYM ZAPROSIŁA FO JURY BIBERA LUBIĘ GO MŁODY ELOKWENTY CZŁOWIEK DUZO ROZUMIE I WIE TO OK !!!! 🤩😜🥰😋😍❤️❣️💌💋💔💯💯💯

 • lukrji pisze:

  Tak siedzą patrzą i słuchają i jak im tam pasuje to się obraca lub nie i wybiera dla siebie lub kradnie żeby potem mieć że go uratował i on mi pomoże wejść do kariery !! Wszyscy tylko obiecują i mówią iż pracują !! ZDALNIE TO FAKT !! A NIE iNACZEJ !! A ile pieniędzy biorą i dla takich palantów jest kasa a inni umierają wojny są na świecie ale nikt nie pomoże ??!! Już niedługo i zobaczymy??????????!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Każdy pracodawca wywalił by z pracy osobę która głośno krzyczy że pracodawcę ma w czterech literach lub demonstruje pod jego domem.

 • Gość z Gdańska pisze:

  A Ja się cieszę że Panowie odchodzą i że wreszcie zobaczymy innych juniorów, występ tych Panów był nudny i powtarzalny

 • Llll pisze:

  Zjedz Pieroga, ojejku, jejku, co TERAZ będzie, nie musita oglądać, szpaki odfrunęły

 • Gość Ania pisze:

  Zwyczajnie teraz ten program przestał dla mnie istnieć. Macki Kurskiego wszystko spie……..ą

 • Sir Sergiusz pisze:

  Szpak, trzeba było ugościć w chacie Brzozowskiego, to teraz miałbyś robotę.

 • Kajka pisze:

  A co nas obchodzi jak jest w USA?! Żyjemy w Polsce i chcemy czuć się tutaj dobrze, bezpiecznie, żyć w zgodzie z samym sobą i własnym sumieniem i być wolnym.

 • Gość pisze:

  W USA, jak ktoś ma inne poglady( nie lewackie) zostaje tez usunięty. Narzekacie na rząd polski, a i w innych krajach jest gorzej.

 • Widzka pisze:

  Niby nie ma ludzi niezastąpionych, aczkolwiek Michał właśnie jest osobą niezastąpioną. Michała nie jest w stanie nikt i nic zastąpić, bo jest jedyny i niepowtarzalny. Najcudowniejszy💝

 • Gość pisze:

  Jak w TVN normalnie 🙂

 • Ale w koło jest wesoło pisze:

  Jedno pewne – w jury antyszczepionkowa „dzidzia” Edzia. Znowu będzie pierniczenie o wszechświecie, szlochanie, „dzidziowanie”, zezowanie na Barona poprzez Tomsona, itp. itd… A do finału wejdzie jej podopieczna, która będzie mniej atrakcyjna fizycznie od niej, by w finalnym występie to nadal Edzia była „gwiazdą”, a nie podopieczna (przypmnijcie sobie góralkę).

 • Gość Teresa pisze:

  Obydwaj odchodzą

 • Gość Ewa pisze:

  Dużą strata dla nas widzów, że takie osobowaści muzyczne jak Michał i Andrzej musieli odejść. Niestety wpisuje się to w ideologię TV Kurskiego i jego niewybredny gust muzyczny.

 • Widz pisze:

  Popiram tą decyzje kierownictwa TVP.i przeszkadza mi widok tych osób. W Polsce są napewno lepsi fachowcy w tej dziedzinie. Nie ma ludzi niezastąpionych.

 • Gość pisze:

  Pirog szacun

 • Gość pisze:

  Nie był, nie rozmawiał z nimi ale wszystko wie. Ot mądre Jojo.

 • Gośćzukatokitoka pisze:

  Piróg ma straszne kompleksy powinien odpuścić i nie mieszać przeszłości,,,pewnie że trochę szkoda że oboje odchodzą bo to są profesjonaliści …aczkolwiek nie ma ludzi nie zastąpionych

 • Gość pisze:

  Jejku jak ten Piróg wygląda !!! 😱😱😱

 • Gość pisze:

  Brzozowski załatwił głupiej foliarze kolejną edycję w TVoPis. To się dzieje.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×