Mocne uderzenie Marietty Witkowskiej! Wygadała się o ciąży i bez ogórek zdradziła, jak drogie było jej huczne wesele! [WIDEO]

Marietta Witkiewicz

Marietta Witkiewicz

Marietta Witkowska zaledwie trzy miesiące temu wzięła ślub. Gwiazda Hotelu Paradise wspomina ceremonię i opowiada, jak jej życie zmieniło się, odkąd została żoną. Czy para dużo wydała na wesele?

Marietta Witkowska zdobyła popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji Hotelu Paradise. W programie nagrywanym na Bali stworzyła parę z Krzysztofem „Chrisem” Duckim. Charyzmatyczny duet błyskawicznie zdobył sympatię widzów. Zakochani wygrali reality-show, zdobywając główną nagrodę – sto tysięcy złotych, ale przede wszystkim miłość.

Po powrocie z rajskiej wyspy zwycięska para pierwszej edycji programu Hotel Paradise zamieszkała wspólnie w Warszawie. Niedługo później w wywiadach podkreślali, że mimo społecznej izolacji świetnie się dogadują, a ich miłość kwitnie. Chris, który na stałe mieszkał w Londynie, deklarował nawet, że przeprowadzi się do stolicy.

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i po pewnym czasie jedna z najbardziej lubianych par programu postanowiła się rozstać. O zakończeniu relacji poinformowała Marietta, publikując specjalne oświadczenie za pośrednictwem Instagrama.

Kochani. Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego postu, ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało – jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać – zaznaczyła

Marietta z Hotelu Paradise wspomina swój ślub

Serce Marietty nie pozostało wolne na długo, a jego zdobywcą został wkrótce tajemniczy mężczyzna. Początkowo celebrytka nie nie afiszowała się z ukochanym, jednak po jakimś czasie zdecydowała się pokazać go swoim fanom. Marietta zaczęła publikować wspólne zdjęcia w social mediach i pojawiać się z nowym partnerem na ściankach.

Wybrankiem gwiazdy Hotelu Paradise okazał się Patryk Świdowski, który szybko zdecydował się na oświadczyny. Przystojniak wręczył swojej ukochanej pierścionek podczas romantycznego urlopu na Malcie. Niedługo potem para stanęła na ślubnym kobiercu, składając przysięgę małżeńską.

Panna młoda ubrana była w suknię ślubną typu księżniczka z głębokim dekoltem i długim welonem. Jej włosy były upięte w modny kok, a idealnym dopełnieniem całości był bukiet z pięknych, kremowych róż. Pan młody postawił z kolei na klasykę, wybierając czarny, elegancki garnitur o prostym kroju.

https://www.instagram.com/reel/Cc_M6i0lFF5/

Nasza reporterka postanowiła zapytać gwiazdę Hotelu Paradise, jak zmieniło się jej życie po ślubie. Jak Marietta Witkowska wspomina ceremonię?

Czas szybko leci, to już trzy miesiące. Ale tak, jestem żoną. Każdy etap w życiu jest fajny i czegoś uczy. My cały czas uczymy się siebie, bo to jest mega świeży związek. Zaczęliśmy mega szybko, zamieszkaliśmy razem, remont mieszkania, potem cały czas coś, ale jest bardzo fajnie, naprawdę.

Czy para dużo wydała na wesele?

Nie. Nie wydaliśmy aż tak dużo na wesele, my staraliśmy się wydać jak najmniej, aby móc sobie przeznaczyć pieniążki na podróż poślubną, która już była bardziej kosztowna. Uważam, że takie robienie na siłę dużych imprez jest trochę bez sensu.

Marietta przyznała, że planuje już niebawem zostać mamą:

Jak najbardziej jestem już gotowa. I szczerze mówiąc – myślę, że niedługo będę w ciąży. Staram się tak dużo nie mówić o tym na swoim Instagramie, bo są pewnie rzeczy, które warto zachować dla siebie, aby one się spełniły. Ale jestem już gotowa na ten krok. Ja nawet jako singielka jak kupowałam mieszkanie, to brałam pod uwagę, że jeden z pokoi będzie dla dziecka, także to już jest zaplanowane od dawna, a teraz jak już jesteśmy po ślubie to nic, tylko robić.

Trzymamy zatem kciuki!


Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska wzięła ślub

Marietta Witkowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×