Szukaj

Margaret korzysta z pomocy psychologa. Gwiazda zdradziła nam kulisy swojej terapii [WIDEO]

Margaret psycholog

Margaret o wizytach u psychologa

Dlaczego Margaret chodzi do psychologa? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, co dają jej rozmowy ze specjalistą. W czym jej pomagają? Zobacz, jakie wokalistka ma przesłanie do Polaków.

Wydawać mogłoby się, że osoby znane z pierwszych stron gazet i na co dzień bywające w świecie show-biznesu są naprawdę szczęśliwe i nie borykają się z problemami. Nic bardziej mylnego. W jednym z wywiadów Margaret przyznała, że sama korzysta z pomocy psychologa, a wszystko przez wszechobecny w życiu hejt.

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką słusznie zaznaczyła, że zupełnie nie rozumie afery i zamieszania wokół jej wizyt u psychologa:

Chodzenie do psychologa nie oznacza, że ktoś jest wariatem. Ja bym polecała chodzenie do psychologa wszystkim. Jak masz katar idziesz do lekarza, jak sobie coś myślisz i sobie z czymś nie radzisz, albo sobie radzisz, tylko chcesz się lepiej poczuć, silniej poczuć, to idziesz do psychologa. I nie chciałabym, żebyśmy z tego robili afery, bo takie tabu nad tymi psychologami jest, że dobrze, abyśmy to odczarowali. Bo to nie jest tak, że ja sobie z czymś nie radzę i chodzę do psychologa i życie mi się rozpada. To w ogóle nieprawda.

Margaret zachęca do korzystania z pomocy specjalisty w razie potrzeby:

Po prostu są takie sytuacje w życiu, kiedy chciałabym się wesprzeć kimś, dobrą radą. Myślę, że to jest bardzo zdrowe. Poza tym myślę, że dużo osób w Polsce ma depresję. I myślę, że takie mówienie, że “wow, ktoś chodzi do psychologa”, jest niepotrzebne. Normalne jest to. Chodzimy do psychologa, żeby było lepiej. A żyjemy w takim świecie, że… Jest mi to potrzebne.

Cała rozmowa poniżej:

O co chodziło z „zasadzaniem ziarna”? Margaret wyjaśniła, co jej chłopak miał na myśli [WIDEO]

Polacy na Eurowizję 2019 chcą Margaret z piosenką „Tempo”! Co ona na to? Tylko u nas komentarz gwiazdy [WIDEO]

Eurowizja 2019: Margaret poza finałem szwedzkich preselekcji. Do ostatniej chwili walczyła o awans! Zobacz występ [WIDEO]


Korzystałeś/aś kiedyś z pomocy psychologa?

×