Małgorzata Ohme zdegustowana ślubem Jakuba Rzeźniczaka: „Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji”. Padło sporo gorzkich słów. Wzięła w obronę Magdę Stępień

Małgorzata Ohme o ślubie Jakuba Rzeźniczaka

Małgorzata Ohme o ślubie Jakuba Rzeźniczaka

Małgorzata Ohme niedawno przeprowadziła wywiad z Magdą Stępień, który był pierwszym, jakiego udzieliła po śmierci maleńkiego Oliwierka. Teraz skomentowała dla Jastrząb Post zamieszanie wokół ślubu ojca dziecka – Jakuba Rzeźniczaka. Padło kilka gorzkich słów.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka 28 listopada wzięli ślub w Key Biscayne na Florydzie. Jako pierwsza pochwaliła się tym panna młoda. Na jej profilu na Instagramie znalazło się zdjęcie ze stojącego na plaży ołtarzu. Ona tego dnia miała na sobie długą białą suknię z gorsetem i bufiastymi rękawkami, a on – szary garnitur.

Para prawie nikogo nie informowała o swoich planach. Na ceremonii pojawiło się tylko kilku przyjaciół, którzy w tym samym czasie przebywali w Miami, gdzie swoje urodziny świętował doktor Krzysztof Gojdź. Wszyscy otrzymali ekskluzywne zaproszenia, które możecie zobaczyć tutaj.

Wiadomo, że małżeństwo Rzeźniczaków jest tylko ważne na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce Kuba i Paulina będą musieli złożyć w urzędzie odpowiednie dokumentu i starać się o uznanie ceremonii w Polsce. Niewykluczone, że taki krok jest kwestią czasu, patrząc na ich przepełnione miłością zdjęcia.

Ślub Jakuba skomentowała dla nas Magda Stępień. Była partnerka piłkarza i matka jego zmarłego syna, Oliwierka, wyznała nam tylko, że:

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują. Tak jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie.

Tym samym nawiązała do długiego wywiadu, którego udzieliła naszej reporterce.

Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam – gorzko mówiła w jego trakcie.

Dodała wtedy, że nie śledzi profilu swojego byłego chłopaka:

Nie śledzę tego, ale dostaję pewne informacje. Na tym się nie skupiam, bo tutaj nie ma o kim rozmawiać. Ten temat dla mnie jest zakończony.

Teraz o komentarz poprosiliśmy Małgorzatę Ohme. Prezenterka TVN z zawodu jest psychologiem. 5 listopada miała okazję przeprowadzić poruszający wywiad z Magdą Stępień, w którym ta po raz pierwszy po śmierci rocznego synka opowiedziała o dramacie, z jakim przyszło jej się zmierzyć.

Małgorzata Ohme o ślubie Jakuba Rzeźniczaka krótko po śmierci syna

Małgorzata rozmowę z reporterką Jastrząb Post zaczęła od nawiązania do wspomnianej wcześniej rozmowy z Magdą:

Ja uważam, że nie należy oceniać. Im bardziej oceniamy, tym bardziej dajemy sobie prawo do przekraczania czyichś granic. My tak naprawdę nigdy nie wiemy. Ja też zawsze mówię, że to są wszystko obrazki, poszlaki. Akurat ta historia jest mi bliska, bo miałam bardzo długi i wzruszający wywiad z Magdą w „DDTVN”. Jeden z najbardziej wzruszających wywiadów, jakie miałam w życiu.

Gwiazda TVN chciała tym wywiadem pokazać, jaka naprawdę jest Stępień. Uważa, że udało się jej poniekąd poprawić notowania modelki w oczach niesprzyjających jej internautów:

Bardzo jej współczuję, jestem z nią całym sercem i też bardzo jej kibicuję. Uważam, że jest bardzo dzielna. Cieszę się, że udało mi się ją pokazać jako kogoś innego, niż ludzie ją odbierali, bo wiem, że taki był odbiór. To jest totalna trauma, którą przeżyła.

Na deser Gosia oceniła postawę Jakuba Rzeźniczaka. Według gospodyni Dzień Dobry TVN żenienie się krótko po śmierci dziecka nie jest dobrym pomysłem:

Tak po ludzku, moralnie, nie wyobrażam sobie, abym brała ślub, kiedy w lipcu zmarło moje dziecko. To nie jest coś, co trzeba zrobić. To jest coś, co może poczekać. Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji jeśli chodzi o etykę i moralność. Nie odbieram tego dobrze. Nie chciałabym żeby mój syn kiedykolwiek się tak zachował.

Cała rozmowa poniżej.


Gosia Ohme - Woman Power 2022

Gosia Ohme - Woman Power 2022

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

 • Gość wera pisze:

  Rzezniczak to totalne dno moralne.fuj ohyda

 • Gość pisze:

  ‘Nie bede o nich tozmawiac’ Poland czym w drugim wywiadzie nadal o nim rozmawia. Trzeba się mocno poniżać żeby media o niej nie zapomniały…

 • atb pisze:

  A p. Ohme, ta „gwiazda”, tak „po ludzku i moralnie” nie chciała ocenić, czym jest wrab!anie faceta w dziecko? Tzw. „podstawianie się” w sytuacji rozmyślnego odstawienia antykoncepcji? Każdy mężczyzna bowiem i to już w latach 80-tych za PRL uważał to za wysoce nieuczciwe wobec siebie i ani takiej ani ani takiego dziecka nie chciał więcej na oczy widzieć ! To zresztą może i działało, ale 35 czy 45 lat temu. Zresztą mnie w latach 80-tych )nie w stanie wojennym) tuż po wyjściu z wojska dwie dziewczyny (jedna z pomocą co najmniej jednej koleżanki, druga to aż dwóch) chciały wrobić w cudzego dzieciaka! Osoby, których nie tylko nie dotknąłem, a nawet słowa nie zamieniłem ! Może mnie nigdy nie widziały, ja ich tym bardziej. Ale ktoś na mnie dał namiar, jakaś ich koleżanka. Jeden przypadek to gdzie służyłem, 400 km od domu. Pojawiły się dwie, chciała adres „do tego blondyna dla kontynuowania korespondencji”. Adres zawierałby oczywiście imię i nazwisko. I w domu dwie od matki domagały się wpuszczenia, gdy jeszcze z pracy nie wróciłem. Matka (rencistka) ich nie znała z widzenia, Czyli jakaś z naszego czy sąsiedniego bloku musiała im/ jej dać „namiar” na mnie, „Jest tu taki, po dobrym technikum, właśnie z wojska wyszedł. Zarobki na al!menty mieć będzie…” Co by potem z moim życiem było, jak bym potencjalnej narzeczonej powiedział: „tylko wiesz, bo jest taka nieciekawa sprawa…” ??

 • Gość pisze:

  Rzezniczak musi miec poziom inteligencji szympansa,

 • Gość pisze:

  Ich ślub jest ważny tu również.Co za idiota pisał ten artykuł. Urząd się tylko informuje a nie prosi o uznanie ….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×