Krzysztof Rutkowski w „TzG”. W mediach pojawiły się przekłamania: „Chciałem sprostować plotkę”. Chodzi o wynagrodzenie

Krzysztof Rutkowski o Tańcu z gwiazdami

Krzysztof Rutkowski o Tańcu z gwiazdami

Krzysztof Rutkowski będzie uczestnikiem najbliższej edycji Tańca z gwiazdami. Detektyw w rozmowie z Jastrząb Post zdementował jedną z najgłośniejszych plotek, jaka towarzyszyła informacji o jego udziale.

Krzysztof Rutkowski znany jest w całej Polsce jako detektyw, angażujący się w najgłośniejsze medialnie sprawy. Popularność zdobył w 2001 roku główną rolą w programie Detektyw emitowanym na stacji TVN. Produkcję przedstawiano jako dokument pokazujący prawdziwe wydarzenia. Po latach jednak okazało się, że program przedstawiał inscenizowane sceny na podstawie prawdziwych wydarzeń.

Od tej pory mężczyzna związał się z polityką, stając się posłem Samoobrony, jednak po kilku tygodniach opuścił klub Andrzeja Leppera i zasiadł w kole poselskim Partii Ludowo-Demokratycznej. Następnie w Federacyjnym Klubie Parlamentarnym i w kole poselskim Stronnictwa Gospodarczego. Od maja do lipca 2004 roku Krzysztof Rutkowski był posłem do Parlamentu Europejskiego. Mandat poselski znacznie ułatwił mu pracę detektywa poza granicami kraju — uzyskał paszport dyplomatyczny i wywołał parę dyplomatycznych skandali.

W 2006 roku dobra passa Rutkowskiego zakończyła się jego zatrzymaniem przez ABW oraz tymczasowym umieszczeniem w areszcie, z którego wyszedł w maju 2007 roku po wpłaceniu wysokiej kaucji przez jego byłą żonę. W 2006 roku została mu zawieszona licencja detektywistyczna, natomiast w 2009 roku prawomocnym wyrokiem sądowym — ostatecznie odebrana.

Odebranie licencji nie przeszkodziło jednak Rutkowskiemu, który w dalszym ciągu był promowany przez media w karierze detektywistycznej. Celebryta brał udział w rozwiązywaniu wielu zagadkowych zaginięć i śmierci owianych tajemnicą, między innymi w sprawie Madzi z Sosnowca, Iwony Wieczorek czy Magdaleny Żuk.

Krzysztof Rutkowski o udziale w Tańcu z gwiazdami

W ostatnim czasie media obiegła informacja o udziale najsławniejszego polskiego detektywa w Tańcu z gwiazdami. Okazuje się, że celebryta nie zamierza zarobić na udziale w show ani złotówki. Na co przekaże swoją gażę? Przy okazji rozmowy z reporterką Jastrząb Post zdementował jedną z plotek, jaka pojawiła się w mediach:

Chciałbym sprostować spekulacje, które w wielu portalach plotkarskich były podejmowane, mówiące o tym, że Rutkowski będzie milionerem. Rutkowski nie musi występować w „Tańcu z Gwiazdami”, żeby być milionerem, bo nim jest. W związku z tym pieniądze, które otrzymam i pełna gaża będzie przekazana na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Myślę, że cel i kierunek bardzo prawidłowy. Być może inni którzy będą występować w programie Taniec z Gwiazdami pójdą w moje ślady i również na coś, co jest bliskie ich sercu przekażą swoje pieniądze. Mnie te pieniądze nie są potrzebne i na pewno nie jestem tutaj dla pieniędzy.

Czy Krzysztof ma nadzieję, że wygraną w programie?

Nie wiem czy wygram. Nie myślę o tym. Traktuję to jako zabawę. Nie podchodzę do tego konkurencyjnie. Dochód przekazuję na rzecz wdów i sierot po poległych policjantach. Myślę, że jeżeli będziecie na mnie głosować i dłużej będę w programie, to Wy będziecie mieli więcej pieniędzy.

Myślicie, że Krzysztof Rutkowski ma szanse wygrać show?


Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (Mercedes-Benz AMG GT S)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (Mercedes-Benz AMG GT S)

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×