Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019! To najbardziej widowiskowa kreacja wieczoru!
Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019! To najbardziej widowiskowa kreacja wieczoru!

Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019! To najbardziej widowiskowa...

Srebrzysta Małgorzata Kożuchowska zadała szyku na Orłach 2019!...

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź
Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena...

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska,...

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!
Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta,...

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie...

Dziś wtorek, 26.03.2019

To już pewne! Śliczna Agnieszka Kaczorowska ma godną następczynię w “Tańcu z Gwiazdami”! Nowa tancerka to egzotyczna seksbomba!

Taniec z gwiazdami uczestnicyKasia Vu Manh w Tańcu z gwiazdami 9

Kasia Vu Manh zatańczy w Tańcu z gwiazdami 9. Śliczna tancerka, która wzięła udział w poprzedniej edycji, ma szansę być godną następczynią Agnieszki Kaczorowskiej. Jest tak samo piękna i zdolna.

Już wiadomo, że fani roztańczonej seksownej Agnieszki Kaczorowskiej są lekko rozczarowani. Młoda mężatka niestety nie pojawi się w nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Jednak dla entuzjastów tańca mamy dobre wieści – jak dowiedział się Jastrząb Post, w programie za Agnieszkę pojawi się bowiem inna piękna tancerka, Kasia Vu Manh.

To Kasia ma być odpowiedzią na nieobecność Agnieszki. Jest piękna, zdolna, kamera ją kocha, a jej partner na to doskonały wybór. Razem zawojują parkiet – mówi nasz informator.

Kasia to dopiero drugie ujawnione nazwisko z listy tancerzy. Przypomnijmy, że do programu wraca Stefano Terrazzino, który – według naszego źródła – zatańczy z Agnieszką Radwańską.

Zmysłową Kasię Vu Manh widzowie tanecznego show poznali już rok temu, gdy tancerka wystąpiła po raz pierwszy w Tańcu z gwiazdami. Wówczas Katarzyna tańczyła z przystojnym aktorem znanym z serialu Na sygnale, Darkiem Wieteską, z którym doszła aż do czwartego odcinka.

Nie wiadomo jeszcze z kim piękna Kasia zatańczy w nadchodzącej edycji. Może będzie to przystojny były Mister Polski 2017 Jakub Kucner albo zabawny, wyćwiczony Qczaj?

Kim jest Kasia Vu Manh?

Dla fanów Tańca z gwiazdami podajemy ciekawostkę, że ojciec Katarzyny jest Wietnamczykiem, a mama Polką, zatem tancerka często odwiedza Wietnam:

Uwielbiam klimat wietnamski! To jest zupełnie inny świat niż tutaj w Polsce. U nas wszyscy tańczą, a tam tańczą ludzie, których na to stać – powiedziała Kasia w programie Na tapecie.

Katarzyna Vu Manh tańczy od szesnastu lat. Do zawodu tancerki namówił ją tata:

Mój tata tańczył breakdance, a mama balet. Jak już poszłam do klubu tanecznego, to zaczęło się robić poważnie. Tam były pary, które startowały w turniejach, a ja chciałam być lepsza.

Kasia Vu Manh w wieku sześciu lat przeprowadziła się do Łodzi z rodzicami. Jej pierwszym klubem był Łódzki Dom Kultury, potem Tango Łódź. Kiedy przeprowadziła się do Warszawy, nadal szkoliła swoje umiejętności taneczne. Pojawiła się w filmie Kochaj i tańcz, a od 2006 roku brała także udział w teleturnieju Jaka to melodia oraz w show Podróże z żartem.

Z naszych ustaleń wynika, że Kasia podpisała kontrakt z Tańcem z gwiazdami na następne edycje, co oznacza, że zobaczymy ją także w dziesiątym sezonie.

Paulina Sykut wskazała najciekawszego uczestnika „Tańca z gwiazdami”! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]

TYLKO U NAS! Znamy pierwszą gwiazdę „Tańca z gwiazdami”! Fanki będą piszczeć z zachwytu!

Polsat podbiera gwiazdy TVP! W „Tańcu z gwiazdami 8” zobaczymy najbardziej znane twarze konkurencji!Czy lubisz “Taniec z gwiazdami”?

×