Karolina Pisarek po raz pierwszy tak szczerze o swojej chorobie. Dotychczas milczała o niej z powodu, który nie napawa optymizmem [WIDEO]

Karolina Pisarek o swojej chorobie i hejcie, który na nią spadł

Karolina Pisarek o swojej chorobie i hejcie, który na nią spadł

Karolina Pisarek w ostatnim czasie zachorowała. Opowiedziała nam o walce z chorobą. A jak zareagowała na falę hejtu, który po niej nastąpił?

Karolina Pisarek to modelka, która zyskała sławę dzięki Top ModelW przeszłości brała udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a teraz próbuje sił w Tańcu z gwiazdami. Już po pierwszym odcinku gorzej się poczuła i wylądowała w szpitalu.

Dużo osób się pyta co z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, jak i wczoraj na rezonansie kręgosłupa i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić… Walczymy każdego dnia, różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy… – jej mąż przekazał w social mediach.

Na szczęście z czasem jej stan zdrowia trochę się poprawił, dzięki czemu lekarze wyrazili zgodę na jej udział w drugim i trzecim odcinku show. W poniedziałek zatańczyła w nim sambę, za co zgarnęła 27 punktów od jury.

Już po wszystkim odpowiedziała na kilka pytań reporterce Jastrząb Post

Karolina Pisarek o chorobie i hejcie

Nasza rozmówczyni wyznała, że ze względu na chorobę rozkłada siły na zamiary.

Rzeczywiście, rozkładałam siły na zamiary i te moje treningi wcześniej były bardziej intensywne, ale do tych też przykładałam się na 100 proc., na tyle ile mogłam. Stawiałam się na każdym treningu, byłam jak pilna uczennica, robiliśmy troszkę dłuższe przerwy. Ale dziś na parkiecie poczułam, że dałam z siebie 100 proc.

Jak teraz czuje się Karolina? Jak przyznaje, jest lepiej, choć nie przekazuje zbyt wiele w sieci. Wszystko przez to, że nie chce martwić fanów. Takie słowa niestety nie napawają optymizmem.

Teraz czuję się o wiele lepiej. Proces leczenia trwa i badania dalej trwają. Nie ukrywam, że się tym nie dzielę na moich social mediach, bo jak miałabym tego pokazywać, to jest tego bardzo dużo i nie chcę też martwić ludzi na zaś. Jeżdżę od lekarza do lekarza, z badań na badania, dalej to kontroluję, mam lekarzy, którzy to kontrolują, więc jestem pod stałą opieką.

Jak reagowała na hejt?

Ja już odnośnie tej sytuacji napisałam post, w którym uzewnętrzniłam się ze swoimi uczuciami. Rzeczywiście – tam jest odpowiedź. Ale chciałabym się teraz skupić na tych pozytywach, bo były też te osoby, które mi dobrze życzą i wiedzą, jak było. Mój mąż bardzo mnie wspierał i ogarniał. Był bardziej świadomy niż ja, bo mnie ogarniał taki ból i mniej wiedziałam niż mój mąż.

Jak się okazało, Karolina mogła liczyć na wsparcie osób z show-biznesu:

Tak. Kilku lekarzy załatwiło mi kilka osób z show-biznesu, ale prywatnie na moich social mediach wiele osób napisało, że może pomóc w tym i w tym, bo przechodziło przez różne rzeczy. Gdybym robiła to wszystko sama, to nie wiem, czy znalazłabym jakiegokolwiek lekarza, bo było bardzo ciężko, to była bardzo dynamiczna sytuacja. Jestem bardzo wdzięczna.

Czy Karolina myślała o tym, aby odpuścić Taniec z gwiazdami?

W momencie kiedy nie jesteś w stanie w ogóle funkcjonować, to wiesz, że nie przyjdziesz. W sobotę rozmawialiśmy z Rogerem, że to chyba będzie już koniec tej przygody, ale w niedziele rano jak się obudziłam i była lekka poprawa, to zaczęłam mieć tą nadzieję. Tego dnia też miałam kolejnego neurochirurga i kolejną wyprawę do kolejnego szpitala i jest lepiej.

Jesteście fanami Karoliny?


Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13., odc. 3

Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13., odc. 3

Komentarze

 • Gość pisze:

  Właśnie widzę tą straszną chorobę. Kilka dni temu umierała na fotkach ze szpitala, po czym poleciała do Polsatu, żeby wierzgać nóżkami. Widocznie kara za zerwanie kontraktu jest zbyt wysoka i bidulki nie stać. Żenada!

  • Gość pisze:

   Widac ze jestem bardza zla osoba , wypisujesz takie rzeczy , ale masz jadu w sobie , karma wraca zapamietaj.

 • Antoni pisze:

  Nie wraca się raczej do zawodu po tego typu chorobach i nieco poważniejszych a poza tym niech się przestanie zachowywać jakoś tak nieskromnie bo przeciez bez makijażu wygląda jak zwykła przysłowiowa teresa

 • Antoni pisze:

  Nie wraca się raczej do zawodu po tego typu chorobach i nieco poważniejszych a poza tym niech się przestanie zachowywać jakoś tak nieskromnie bo przeciez bez makijażu wygląda jak zwykła przysłowiowa teresa

 • Gość pisze:

  Karolina twoje wypowiedzi na poziomie szkoły podstawowej .Ucz się dziewczyno bo strasznie głupiutka jesteś jak na swoj wiek.Przestań się wreszcie lansować na chorobie którą sobie wymyśliłaś.Gdyby było ta źle ,to żaden lekarz nie pozwoliłby kontynuować występów w programie.

 • Gośćolka pisze:

  Żałosna dziunia,niech już skończy te żale,gdzie pójdzie to się ośmiesza beztalencie.Nie wiem jakim cudem wygrała Top Model?

 • Gość pisze:

  Osmiesza Sie ta choroba,pcha sie wszedzie i zawsze niskie noty,zalosna.

 • Jacek pisze:

  Gdzie tam chora,wywija na scenie trzeba, dlaczego redaktorze oszukujesz.

 • Gość pisze:

  Zdrowie jest najważniejsze.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×