Przystojniak z „Hotelu Paradise” o pocałunkach z mężczyznami. „Zawsze miałem jakieś łatki, a podczas kręcenia filmu nie jestem sobą” [WIDEO]

Jan Pyrek o pocałunkach z mężczyznami

Jan Pyrek o pocałunkach z mężczyznami

Jan Pyrek prawie wygrał tytuł Mistera Polski 2019. Brał też udział w 4. edycji Hotelu Paradise. Na co dzień spełnia się jako aktor. Czy dla roli byłby gotowy pocałować się z mężczyzną?

Jan Pyrek w 2019 roku zakwalifikował się do ścisłego grona finalistów Mistera Polski. Prawdziwą popularność zyskał jednak po udziale w programie randkowym Hotel Paradise 4. W mig zdobył sympatię widzów i spore grono adoratorek. Jego przygoda z telewizyjnym show była dość zawiła, ponieważ dwukrotnie do niego wracał. To tam przypadkowo spotkał swojego przyjaciela – Dariusza, z którym od pierwszych chwil wymyślali strategię, by jak najdłużej utrzymać się w obsadzie.

Udział w hicie TVN7 nie jest debiutem Pyrka na szklanym ekranie. Przede wszystkim mężczyzna spełnia się jako aktor. Zagrał w filmie Druga połówka, w którym wcielił się w postać asystenta trenera. Ma za sobą także udział również w kilku hitowych serialach – takich jak Barwy szczęścia, W rytmie serca czy Na wspólnej. Epizodycznie pojawił się w Procederze.

Jan Pyrek o pocałunku z mężczyzną

Kariera aktorska Jana nie zwalnia tempa. 21 stycznia trafił do kin film Michała Węgrzyna pt. Gierek, w którym kandydat na mistera wystąpił w małej, ale dość znaczącej roli. Pyrek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznał, jak pracowało mu się na planie produkcji, w której występują tuzy branży filmowej:

Super plan. Byliśmy w Dąbrowie Górniczej, bardzo wysoki poziom aktorski, fajna obsada. Nie mogę doczekać się premiery. Gram tam małą rolę, ale myślę, że bardzo fajną.

Mężczyzna zdradził, czy byłby w stanie podjąć się tak odważnego wyzwania aktorskiego jak Misiek Koterski i Cezary Żak. Weterani kina całują się w jednej ze scen.

Podjąłem się takiego aktorskiego wyzwania w innym filmie, ale z kobietą. To mogę zdradzić. Nie powiem z kim, bo ten film dopiero będzie niedługo wychodził. Jeżeli chodzi o pocałunek mężczyzny z mężczyzną, to dla mnie aktorstwo jest o tyle piękne, że nie gram jako Jan Pyrek. Gram jako aktor i wychodzę ze swojej strefy komfortu.

Jan niejasno określił swoje stanowisko w temacie, ale z jego wypowiedzi można wywnioskować, że chętnie podejmie się najbardziej nieoczywistych wyzwań:

Podejmuję się wielu wyzwań. Każda rola, którą grałem, jest inna i przygotowywanie się do niej czy dostanie scenariusza, to jest najfajniejsze, co jest w aktorstwie. Zawsze miałem jakieś łatki, a podczas kręcenia filmu nie jestem sobą, i to jest fajne.

Cała rozmowa poniżej.


Jan Pyrek – Eldorado, premiera książki

Jan Pyrek – Eldorado, premiera książki

Jan Pyrek nowym uczestnikiem Hotelu Paradise

Jan Pyrek nowym uczestnikiem Hotelu Paradise

Jan Pyrek nowym uczestnikiem Hotelu Paradise

Jan Pyrek nowym uczestnikiem Hotelu Paradise

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×