Iwona Pavlović o przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu. Co dalej z „TzG”? Nie zostawiła żadnych wątpliwości

Iwona Pavlović, Edward Miszczak

Iwona Pavlović, Edward Miszczak

W ostatnim czasie media obiegła informacja o rzekomym przejściu Edwarda Miszczaka ze stacji TVN do Polsatu. Czy przyszły następca Niny Terentiew zarządzi zmiany w ramówce stacji? O zdanie zapytaliśmy jedną z jurorek Tańca z gwiazdami, Ivonę Pavlović. Czy boi się o swoją posadę?

Taniec z gwiazdami to jeden z najbardziej uwielbianych przez Polaków programów z udziałem gwiazd. Show emitowane było 16 kwietnia 2005 roku do 27 listopada 2011 roku na antenie TVN. W marcu 2014 roku wznowiono emisję – tym razem w Polsacie.

Do wyścigu o główną nagrodę programu, czyli Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną, stanęły do tej pory największe gwiazdy polskiego show-biznesu, a na planie produkcji rozwinęły się nawet głośne, medialne związki. Parę nie tylko na parkiecie, ale także w życiu prywatnym stworzyli między innymi Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. W jury programu zasiedli dotychczas między innymi Zbigniew Wodecki, Janusz Józefowicz, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Iwona Pavlović.

W ostatnich tygodniach media obiegły nieoficjalne informacje na temat przejścia Edwarda Miszczaka ze stacji TVN do Polsatu. Po odejściu z TVN-u, dyrektor programowy stacji miałby zastąpić Ninę Terentiew, która prawdopodobnie pożegna się ze stanowiskiem podczas planowanej na grudzień uroczystej gali 30-lecia Telewizji Polsat, odchodząc na emeryturę.

Iwona Pavlović o przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu

Jakie zmiany czekają widzów Polsatu? Głos w sprawie zajęła jedna z jurorek show, Iwona Pavlović. Czy gwiazda boi się o to, że program Taniec z gwiazdami zostanie zdjęty z anteny? W końcu już raz taką decyzję Edward Miszczak podjął. Oto, co powiedziała reporterce Jastrząb Post:

Trudno mi się odnieść do plotek, tym bardziej, że ja jeszcze mieszkam w Olsztynie, więc te plotki do mnie dochodzą ostatnie. Jak przyjeżdżam tutaj, to dowiaduję się o nowościach. Jeżeli rzeczywiście pan Edward się pojawi w Polsacie, to myślę, że jest to bardzo mądry człowiek, przynajmniej ja go tak poznałam. Bardzo mądry facet z kręgosłupem, wie co robi, wie czego chce. Jeśli ten program jest programem lubianym i chętnie oglądanym przez ludzi, to nie sądzę, żeby pan Edward chciał z niego zrezygnować.

Iwona ma nadzieję, że program będzie dalej na antenie, a ona w nim pozostanie:

Mam nadzieję, że będzie, i że będzie ze mną. Zobaczymy. Nigdy nic nie wiadomo.

Co Wy na to?


Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 12

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×