Ida Nowakowska o skandalu z Basią Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP oceniła wulgarny wpis byłej koleżanki ze stacji

Ida Nowakowska o Basi Kurdej-Szatan

Ida Nowakowska o Basi Kurdej-Szatan

Ida Nowakowska skomentowała aferę z wpisem Basi Kurdej-Szatan o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Gwiazda dała do zrozumienia, co sądzi o postawie, jaką zaprezentowała aktorka.

Basia Kurdej-Szatan na początku listopada zamieściła na Instagramie wpis, który doprowadził media do szaleństwa. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na profilu swojej idolki. Gwiazda zdobyła się na wulgarne słowa, bo tylko w ten sposób była w stanie wyrazić emocje związane z sytuacją panującą na polsko-białoruskiej granicy.

Jej postawa została mocno skrytykowana. Aktorka przypłaciła skandal pracą. Straciła rolę w M jak miłość i rozwiązano z nią kontrakt z Playem. W obronie Basi stanęło sporo gwiazd. Murem za nią opowiedzieli się m.in. Krystyna Janda, Anna Mucha, Jakub Kucner i Mandaryna. Są też tacy, którzy nie pochwalają formy, w jakiej Kurdej-Szatan przekazała swoje przemyślenia.

Ida Nowakowska o wpisie Basi Kurdej-Szatan

Małgorzata Tomaszewska skrytykowała postawę Basi. A co na ten temat sądzi Ida Nowakowska? Reporterka Jastrząb Post, niezawodna Karolina Motylewska, zapytała gospodynię You Can Dance o jej zdanie. Gwiazda zaczęła od opowieści o wartościach, jakie wyniosła z domu:

Nie mnie to oceniać. Ja staram się zawsze myśleć o tym, za czym ja stoję. Jestem osobą, która stara się zawsze dobrze patrzeć na każdego człowieka, bo po prostu lubię ludzi. Aczkolwiek myślę, że ważne jest to, aby pamiętać, co dla nas jest najważniejsze. Dla mnie rzeczywiście ważne jest to, żeby gdzieś być taką osobą, która świadomie podchodzi do tego, czym jest moja tożsamość. To jest dla mnie bardzo ważne. Byłam też wychowywana w takiej rodzinie i to jest bardzo trudne, szczególnie w tym czasie, kiedy tak dużo się dzieje i tak dużo słów nawet ja rzucam na wiatr. I staram się o tym pamiętać. Ale to jest bardzo trudne. Natomiast dom, który moi rodzice dla mnie stworzyli, jest takim zapleczem i mam nadzieję, że da mi siłę, abym też nigdy o tym nie zapominała.

Ida w delikatny sposób dała do zrozumienia, że nie popiera emocjonalnych zachowań w internecie. Uważa, że warto zwrócić uwagę na język, w jakim przekazuje się swoją opinię:

Ja życzę każdemu jak najlepiej, ale uważam, że pewne publiczne sytuacje są ważne. Aby przypominać, jak ważne są słowa. Jak ważny jest ich dobór.

Przy okazji rozmowy o sytuacji na granicy, Nowakowska przypomniała koncercie, który TVP pokaże 5 grudnia:

Koncert, który teraz będzie w Telewizji Polskiej myślę, że jest czymś pięknym i czymś, co wielu Polaków będzie oglądało i będzie z tego dumna. Murem za polskim mundurem. Pojawią się fantastyczni artyści. Cieszę się, że jestem w takiej Telewizji, która właśnie taki koncert tworzy, bo w takim duchu byłam wychowywana i w takim duchu chcę sama wychowywać swojego synka.

Zgadzacie się z opinią Idy?


Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan - Ani jednej więcej

Barbara Kurdej-Szatan - Ani jednej więcej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Prezes kazał więc najpierw miernota Tomaszewska a teraz mongoł Nowakowska ,kto następny ?

 • Gość Mario pisze:

  Pani Ido popieram pani zdanie.

 • Gość pisze:

  Ciekawe ilu z tych co tu jadą po Basi widziało filmik który ją tak wzburzył, że napisała to co napisała. Ciekawe ilu z Was zadało sobie ten trud i ciekawe co Wam cisnęło by się na usta po jego obejrzeniu.

  • BOLO pisze:

   Ja nie widziałem, ale jakbym zobaczył to nie zmieniłbym zdania. Ochrona granic to nie piknik dla ciamajd. Żołnierz musi być twardy. Nikt tam nie zginął z uwagi na działalność żołnierzy.

  • Gość pisze:

   gdzie drewno rąbią tam wióry lecą, od tego jest granica żeby jej bronić. Chcesz wejść to nie bawisz się w grzybiarza tylko z paszportem na granicę. Tak działa to w całym cywilizowanym świecie.

 • Gość pisze:

  ta tancereczka niech lepiej nie zabiera głosu…niewiele ma do powiedzenia

 • Valencia pisze:

  Pani Szatan postanowiła zapracować na nazwisko…?!? 😜

 • Gość pisze:

  Kto z Lemparcicą przystaje takim się staje… Po ilu już aborcjach 🤔 popiera ideologię faszystowska, lgbt dewiacje i gwałt małych dzieci… Celebryci z rynszyoka

 • Gość pisze:

  Barbara grubo pojechała zaciąga krechę przypudruje nosek.. Zjazd do samego dna, Zapakować ją i zawieść do ośrodka, imigrantów 🤣🤣Taka troskliwa, kretynka zaraz będzie wołać Ratunku Policja Ratunku Straż graniczna 🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Teraz to same zboczenia, i wulgaryzmy taki wzorzec się prezentują celebryci bo patologia nie sztuka.. Wszyscy popadają w dno brak ekspresji…

 • Rychu pisze:

  Ta Kurdej Szatan to chyba koleżanka Lempart. To samo słownictwo, ten sam poziom, głupie blondi:(

 • Gość pisze:

  Pupilkom Kurskiego nie wypada mówić co innego, bo też wylecą za nie lojalność

  • Gość6789 pisze:

   Swoje zdanie można mieć ale bez wulgaryzmów.Ona teraz jest mordercą mojej duszy.To już z nią zostanie do końca jej dni a co pomyślą jej dzieci jak dorosną ?????

 • Beata pisze:

  Te same brzydkie wpisy na P. Basie sa do przeczytania. Niestety te ktore ja pochwalaja sa usuwane. A P. Ida niech swoje madrosci zachowa dla siebie

  • Gość pisze:

   Nie lubie Idy,jest w sobie zadufana i za pewna siebie.Basia super

  • Gośćwl pisze:

   A niby dlaczego ma zachować dla siebie? Kurwiszcze nachalne obchodzi się wszędzie ze swoimi poglądami, obraża innych ma prawo do wypowiedzi?

  • Gość pisze:

   Popieram w 100 procentach to po pierwsze a po drugie każdy ma prawo powiedzieć własne zdanie i to co myśli…
   Bo to Polska nie elegancja Francja

  • Gośćtak pisze:

   A dlaczego ma nie wypowiadać się. mądra dziewczyna. To jest wychowanie

  • Gość pisze:

   Brawo

  • Gość pisze:

   Brawo, Brawi Ida, bardzo trudno mając wokoło tych pseudocelebrytów jest wyrazić swoje zdanie. Trzeba dużo odwagi. Ona ją ma!!! BRAWO. Jest super zdolna, profesjonalna w tańcu. Najlepsza prowadząca programy od dawna.

 • Gośćb pisze:

  Te same brzydkie wpisy na P. Basie sa do przeczytania. Niestety te ktore ja pochwalaja sa usuwane. A P. Ida niech swoje madrosci zachowa dla siebie

  • Gośćwl pisze:

   Brzydkie?

  • Gość Anka pl pisze:

   Jaka mądra, to było mądre? To było wulgarne, bez względu na jej dobre chęci. Wszystko przecież można wyraźic, ale na miły Bóg, nie takim rynsztokowym językiem. I pewnie dale ma się za damę… Koń by się uśmiał. Już nie droga pani, już na ewno nie.

  • Gościu pisze:

   Jakie to wszystko dyplomatyczne i poprawne politycznie . Aż się niedobrze robi

 • Gość pisze:

  Nie lubie Idy,a jej komentarz nie wiem czego dotyczy bo napewno nie Basi którą lubię ganię ją za ten wulgaryzm ale wiem że się obroni za pomocą życzliwych ludzi

 • Gość pisze:

  Basiu, nie spodziewałaś się jaki święty i kulturalny naród.

 • Gość pisze:

  Taki live na szczęscie dobrze pani gada ha ha pani doswiadczona utalentowana kolezanska ma 10róźnych źródeł dochodu i to dlatego a inn4 jak sedz4owie proferosy mundurówka i inne darmozjady muszą trzymac palec w d..pie i lizac kak..ło bo nic innego nie łumieją lepiej byc unijczykiem niź 20sórtem czegoś tam kaźdy niemiec czech słoweniec pani to powie ale to juz pani wie i to tyle

 • bolek pisze:

  Baśka w*********j na zawsze,wulgarna flądro

 • sylwia pisze:

  Szatanica powinna mieć zamknięte wszystkie media,nie potrafi korzystać z języka ojczystego,jej język mogą tolerować menele i margines społeczny,nie ludzie pracy kultury

  • Gość Anka pl pisze:

   Jaka mądra, to było mądre? To było wulgarne, bez względu na jej dobre chęci. Wszystko przecież można wyraźic, ale na miły Bóg, nie takim rynsztokowym językiem. I pewnie dale ma się za damę… Koń by się uśmiał. Już nie droga pani, już na ewno nie.

 • Gość pisze:

  Ida to kolejny d… liz Kury. Jest obrzydliwa. Niech dalej wystawia się na sciankach taka niby pobozna i świętoj…. wa katoliczka. Wszystko do czasu…..