66-letnia Helena Deeds wróciła do Polski i poddała się operacji. Opowiedziała nam o szczegółach. „Trochę sobie popoprawiałam i lepiej się czuję”

Helena Deeds

Helena Deeds

Helena Deeds o operacjach plastycznych. Zdradziła nam, że przy okazji ostatniej wizyty w Polsce poddała się zabiegowi, który poprawił jej wygląd. Jakiemu i ile kosztował? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Żony Hollywood to program, który od emisji pierwszego odcinka podbił serca fanów. Show emitowane na antenie stacji TVN gromadziło przed telewizorami ogromną grupę widzów, którzy z ogromnym zaciekawieniem podglądali kolejne losy bohaterek tego formatu.

Na antenie pojawiały się Polki, które miały dosyć szarej rzeczywistości w kraju i przed laty wyemigrowały do USA. Tam większości z nich udało się albo założyć własne biznesy, które z czasem zaczęły przynosić spore dochody, albo znaleźć dobrze sytuowanych mężów. Wiadomo jest jednak, że po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych żadna z nich nie może narzekać na brak pieniędzy.

Uczestniczki programu chętnie wpuszczały kamery do swojej codzienności i pokazywały, jak wyglądają nie tylko ich prace, ale także życie prywatne. Wiele z nich dzięki udziałowi w show może liczyć na ciągłe zainteresowanie ze strony fanów. Stały się celebrytkami i szybko odnalazły się w świecie show-biznesu. Jedną z kobiet, którym udało się zyskać rozgłos dzięki programowi jest Helena Deeds.

Helena Deeds przyleciała do Polski poprawić urodę

66-latka nie ukrywa, że jej ostatnia wizyta w Polsce związana była z poprawianiem urody. Helena zdradziła reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, jakiemu zabiegowi się poddała i dlaczego:

Ja zawsze mówię ratuj się, kto może. Dostałam propozycję od lekarza, że może mi coś poprawić, dlatego wyjęłam wszystkie obce ciała, trochę sobie popoprawiałam i lepiej się czuję.

Deeds teraz stawia na naturalność:

Wyjęłam implanty, mam teraz wszystko swoje, dlatego że jak człowiek się starzeje, to boli w krzyżu, jest niewygodnie, ciągnie. A operację robiłam ponad 10 lat temu. Teraz jestem bardzo zadowolona.

Jaki był koszt takiej operacji?

Nie ma pojęcia, dlatego że ja nie płaciłam.

Cała rozmowa poniżej, a w galerii zdjęcie Heleny po operacji. Tak prezentuje się jej biust po wyjęciu implantów.


Helena Deeds po wyjęciu implantów z piersi

Helena Deeds po wyjęciu implantów z piersi

Helena Deeds – pokaz Deni Cler 2021

Helena Deeds – pokaz Deni Cler 2021

Helena Deeds

Helena Deeds

Komentarze

 • J23 pisze:

  Super babka

  • Gość pisze:

   W tym wieku też bywają kretynki? Pytam, bo mam mniej więcej tyle samo, nie poddaję się starości, ale to jest kiepskie…po prostu!

 • Gość pisze:

  Stare babsko.

 • Olka pisze:

  Ależ te baby są puste, przerażające.Tylko kasa…a tak spojrzałyby w lustro🤣 i próbowały odkryć prawdę o sobie ha,ha. Żałosne!

 • Gość pisze:

  Tyle się dzieje, ważnych dla ogółu ludzkiego. Aż dziw że pod względem, zajmowania się takimi sprawami, uwaga społeczna jest skoncentrowana w takim stopniu.

 • Gość pisze:

  Widać że to już starsza pani.Niektóre kobiety w tym wieku wyglądają o wiele lepiej

 • Ktoś 01 pisze:

  Stara rura ale zalewać można pod sam korek bez konsekwencji

 • Gość pisze:

  Te żony Hollywood czy Miami to poza nielicznymi puste damy, żyjące w przepychu z pieniędzy mężów czy konkubentów, kaleczące język polski, zajmujące i chwalące się bzdetami. I myślą, że są piękne i powabne. Brr

 • Gość pisze:

  Jak inni normalnie ameryka pościgi strzelaniny zabójstwa codziennie a to tylko poznań nawet juź chowa się wawka łódz kalisz co jest ku..wa pojeb..ło was no jak american dreams tylko bmki niemieckie ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×