Gwiazdy TVN komentują śniadaniówkę Polsatu. Już wiedzą, co szykuje Edward Miszczak. Teraz to pewne, że będzie hitem

Gosia Ohme, Edward Miszczak, Anna Kalczyńska

Gosia Ohme, Edward Miszczak, Anna Kalczyńska

Edward Miszczak wkrótce zacznie pracę w Polsacie. Gosia Ohme i Anna Kalczyńska zabrały głos w tej sprawie. Cóż za szczerość!

Edward Miszczak po latach pracy w TVN sfinalizował swój transfer do Polsatu. Pracę w tym miejscu rozpocznie po nowym roku. Podobnie jak w TVN, obejmie tam funkcję dyrektora programowego. Gdy gwiazdy, które wypromował, dowiedziały się o jego odejściu z telewizji, pożegnały go serią wpisów. Reporterka Jastrząb Post zapytała Gosię Ohme Annę Kalczyńską co myślą na temat tego transferu. Naszym rozmówczyniom trudno było powstrzymać emocje.

Gosia Ohme i Anna Kalczyńska o Edwardzie Miszczaku

Małgorzata słyszała o tym, że Miszczak chce wprowadzić do repertuaru Polsatu telewizję śniadaniówką, która byłaby konkurencją dla Dzień Dobry TVNJej zdaniem show konkurencji będzie prezentowało się na wysokim poziomie, bo dla Edwarda to jedna z najważniejszych pozycji w karierze. Według Ohme jej były szef będzie kontynuował to, co zaczął w TVN-ie:

Wszyscy plotkują o tym, że będzie jakaś telewizja śniadaniowa. Będzie, to jest ukochany program Edwarda, jego flagowa historia, którą potrafi świetnie robić. Nikt tak nie wykształcił reporterów, dziennikarzy, prezenterów jak Edward i też Grażyna Kubica, ale Edward był sercem tego wszystkiego i ma to w jednym palcu. Nie wiem jakie ma zadania, jakie będzie miał stanowisko, jaki jest jego cel i jaką telewizję ma stworzyć, ani jaką grupę pozyskać. Myślę, że Edward jest w bardzo dobrej formie, to jest człowiek, który jest żyjącą legendą, kopalnią wiedzy i ogromnej intuicji.

Dziennikarka DDTVN zazdrości kolegom z Polsatu tego, że będą mieli szansę pracować z Edwardem.

W jakimś stopniu zazdroszczę, że będą z nim pracować, bo to jest zaszczyt znać Edwarda. Ja nie jestem obiektywna, jak napisałam wpis, jak odchodził z TVN-u, to wszyscy myśleli, że on umarł, więc musiałam zmienić wymowę, ale to jest jedna z najważniejszych osób w moim życiu. Myślę, że Edward wprowadzi bardzo dużo dobrego i otoczy się ludźmi, którzy będą mu w tym pomagać, ale jakie będą jego pomysły, to wszystko zależy od jego pomysłów i oczekiwań właścicieli stacji.

Anna życzy byłemu szefowi powodzenia i jest gotowa na konkurencję z Polsatem pod jego rządami.

Życzę mojemu dawnemu szefowi powodzenia. Mam nadzieję, że stworzy projekt, który będzie dobry i który standardem będzie nawiązywał do tego co jest na rynku, a może będzie próbował być konkurencyjny z naszym, kto wie. Trzymam kciuki. Zawsze życzę konkurencji dobrze. To bardzo poprawia naszą jakość, my się bardziej mobilizujemy, żeby pracować lepiej, być na poziomie i odpowiadać na potrzeby naszych widzów.

Co wy na to?


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Agnieszka Woźniak-Starak o Edwardzie Miszczaku

Agnieszka Woźniak-Starak o Edwardzie Miszczaku

Anna Kalczyńska - otwarcie butiku wnętrzarskiego

Anna Kalczyńska - otwarcie butiku wnętrzarskiego

Komentarze

 • Gośćtev pisze:

  Niech zabierze Rozenek-sukces gwarantowany

 • Gość pisze:

  Nie sądziłam że po tylu latach w tvn i tym wieku pójdzie do konkurencji. Bardzo to słabe.

 • Gość pisze:

  Rozenek niech idzie.

 • Gość pisze:

  Coraz mniej oglądam Polsatu, za bardzo skręca w pisowską stronę. Niby najbardziej obiektywna telewizja, ale da się wyczuć miętę do Pisu.

  • Gość pisze:

   To prawda opcja pisowska tyle że nie tak nachalna bardziej zakamuflowana.

  • GośćViola pisze:

   I to racja

  • Gość pisze:

   Niestety tak, solorz zrobi dla kasy wiele. Reklamy rządowych spółek zobaczysz w tvp i polsatowskich kanałach. Na tvn to ogromna rzadkość

  • Gość pisze:

   A mięta do peło pasi

  • Gość pisze:

   Zgadzam się

  • Gość pisze:

   Racja

  • BBPRPRB pisze:

   No i bardzo dobrze, bo TVN to dno. Cały czas kłamią i manipulują.

  • Ziuta pisze:

   I to cię boli, że Tuseka po jądrach nie całują? Dobrze, że w stronę PiS. Retoryka Faktów TVN to jak Wyborcza: język dla upośledzonych umysłowo, brak miejsca na samodzielne myślenie, kreowanie się na wodzów opinii publicznej, co niestety, nie ma miejsca. Pożywką dla przygłupich, antypisowskich kartofli, bez samodzielnego myślenia (to standard ) i skostniałego spojrzenia na życie. Niestety, wbrew opinii pseudoklasy średniej, antypisowiec to głupek i ciemniak, niezdolny do samodzielnej analizy, bez podpowiedzi z zewnątrz. Jednostki godne współczucia i politowania.

  • Gość pisze:

   Każdy orze jak może.. ważne że nie przecenił divy bordelino Rozenkowej i Ciopkokurzajow..burdel goni burdel.

  • Gość prawda pisze:

   Gawryluk, no i teraz romanowski nakręcają spirale..

  • Ann pisze:

   A ja bardzo lubię Polsat. Najbardziej obiektywna rewizja. TVN nie da się oglądać, język wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia, jak można tak pluć na Polskę, to jest aż niesmaczne i ma nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem.

  • Gość Teska pisze:

   Ziuta nie ziej nienawiścią, powiem jedno, twoja opinia to jakby plagiat.. tak mówią o twojej mafii

  • Gość Mbm pisze:

   Jak ma nie skręcać w stronę pislamu jak solorz jest ich czopkiem za umorzenie 40 miliomów zł zaległego podatku !!! Sprzedajny typ a ta.g(ł)ówno dowodząca to tupowa posiara. Miszczak no cóż wifocznie pieniądz od pisiorów mu nie śmierdzi. Żenada i odraza.

  • GośćMagat pisze:

   Proponuje leczenie.Mam nadzieję,że w Polsce są mądrzy ludzie,którzy widzą co wyprawia TVN i są wolni.Ty na pewno nie!

  • Gość pisze:

   Tak, straciłam sympatię i zaufanie do Polsatu po obraniu pisowskim kierunku

  • Gość pisze:

   Masz rację. Robi się to coraz bardziej nachalne. Szkoda. Byli obiektywni

  • Gość pisze:

   To nie mieta ,to warunek istnienia

  • Gość pisze:

   Zwłaszcza Gozdyra

  • GośćBaba pisze:

   Nie ma się co dziwić,każdy pilnuje swojego koryta. Czas pokazał,że PiS może wszystko,więc póki co trzeba trochę grać w ich stronę. Mam nadzieję,że jak rząd się zmieni,to wszystko wróci do normy i wreszcie tv nie będzie przypominała tv panstwowo-katolickiej.

 • GośćGość pisze:

  Niech weźmie pod uwagę że będzie musiał znaleźć miejsce na mszę świętą w programie śniadaniowym ha,ha,ha a swoją drogą to to jest bardzo oślizły gatunek człowieka z daleka od takich ludzi

 • Gość pisze:

  Fakt emeryt

 • Gość Maria pisze:

  Ej Gość 5 grudnia, 7 51
  Jak widać to ty masz ptasi móżdżek.
  Czy ty kiedykolwiek coś dobrego wymyśliłeś
  Za ty masz nowoczesny umysł do krytykowania, palant

 • Gość pisze:

  Edward Miszczak od dawna powinien być na zasłużonej emeryturze. Jest człowiekiem starej daty. Nie ma nowoczesnego umysłu. Dziadzio piernik z OGRANICZONYM umysłem. szerzący nepotyzm.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×