Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Po skandalu z Miss Polonia: co z finalistkami? Znamy dalsze losy najważniejszego konkursu piękności w Polsce

Kto wystąpi w finale Miss Polski 2015?


Kandydatki z ramienia Miss Polonia powalczą o tytuł Miss Polski 2015

Tegoroczny konkurs, podczas którego zostanie wybrana najpiękniejsza Polka miał być historyczny. Po wielu latach organizowania dwóch finałów: Miss Polonia i Miss Polski, organizatorzy przedsięwzięć zdecydowali o połączeniu ich w jedno wydarzenie. Wszystko zmieniło się wczoraj, kiedy szefostwo Miss Polonia wydało oświadczenie, w którym poinformowano, że na dwa dni przed konkursem wycofują się oni z niedzielnych wyborów. Wszystko przez rzekome niedopełnienie zapisów umowy ze strony sztabu konkursu Miss Polski.

Zobacz: Z ostatniej chwili: Szok! Miss Polonia wycofuje się z wyborów Miss Polski, które odbędą się już w tę niedzielę

Jastrząb Post dowiedział się, że w niedzielnym konkursie pojawią się jednak wszystkie 24 kandydatki! Okazuje się, że dziewczyny, które mają wziąć udział w wyborach z ramienia Miss Polonia są zobowiązane umową z Miss Polski do występu w niedzielnej gali. Tym samym zarząd Miss Polonia nie może ich wycofać z konkursu:

Wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Oświadczenie Miss Polonia nie zmienia niczego w niedzielnym konkursie, poza dodatkowa promocją – mówi nam osoba związana z Miss Polski.

Podczas jutrzejszej gali mimo wszystko nie pojawi się Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska. W wyborach nie wystartuje też dziewczyna piłkarza Jakuba Rzeźniczaka – Edyta Zając. Kandydatka do tytułu nie jest związana umową z organizatorami konkursu, ale nie weźmie udziału w wyborach, ponieważ przekroczyła już dopuszczalny wiek ustalony dla kandydatki na miss, czyli 24 lata.

Wiedzieliśmy, że konkursowi będą towarzyszyły wielkie emocje, ale nie spodziewaliśmy się, że aż takie. Wszystko wskazuje jednak na to, że podobnie jak dzisiejsza konferencja dotycząca niedzielnych wyborów, sam konkurs Miss Polski 2015 odbędzie się bez problemów.

Paulina Krupińska na otwarciu butiku Mokotowska 57

Paulina Krupińska nie pojawi się na Miss Polski 2015

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka we wspólnej sesji

Kandydatki z ramienia Miss Polonia jednak wystąpią w konkursie Miss Polski 2015

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×