Szukaj

Ewa Farna Eurowizji mówi stanowcze NIE. A jak ocenia wybór Tulii na reprezentanta Polski? [WIDEO]

Ewa Farna, Eurowizja, Tulia

Ewa Farna, Eurowizja, Tulia

Ewa Farna o Eurowizji i Tulii

Ewa Farna o Eurowizji. Jak ocenia szanse Tulii i czy sama wzięłaby udział w konkursie? Zobacz rozmowę wideo.

Eurowizja już w maju, z tej okazji poprosiliśmy Ewę Farnę o ocenę reprezentanta Polski. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką oceniła szanse Tulii, która w Tel Awiwie wystąpi w pierwszym półfinale z piosenką Fire of love – Pali się. Czym zespół może ująć zagraniczną widownię?

Ja nie słyszałam piosenki, ale Tulia jest bardzo sympatyczna i myślę, że to super, bo to naprawdę zespół, który działa. Jest na rynku aktywny i postrzegany. Więc reprezentuje to, co Polska gdzieś tam teraz słucha. Jest to połączone z folklorem i prezentuje taką słowiańską, polską muzykę w całej swojej tradycji. I to jest fajne, że będzie się odróżniało. To nie jest taka produkcja typowa. Obojętne, czy to produkcja amerykańska czy niemiecka, bo wszystkie te piosenki na ogół brzmią tak samo, a tutaj czujemy, że to jest coś innego, coś typowo naszego. Ja za dziewczyny bardzo trzymam kciuki, mega mi się podobają.

Ewa przy okazji zdradziła, że nie jest zainteresowana występem na Eurowizji, pomimo wielokrotnych propozycji ze strony czeskiej i polskiej telewizji:

Ja dostałam parę razy propozycję i z Czech, i z Polski. Nie zdecydowałam się na nią. Cały czas mam bardzo dużo za, ale też przeciw w głowie. Natomiast to musi być super doświadczenie i myślę, że dziewczyny będą się super bawiły. Poznają światową produkcję, ogromną produkcję, i to będzie świetne doświadczenie.

Być może Farna kiedyś zmieni zdanie i zawalczy o pierwsze miejsce dla Polski.

Piosenka z jaką Tulia wystąpi na Eurowizji 2019:

Eurowizja 2019: Tulia wywróciła rankingi bukmacherów do góry nogami! Po premierze piosenki wystrzeliły jak rakieta! Jest coraz lepiej!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska piosenka na Eurowizję 2019 opublikowana! Tulia z „Fire of love” zmiecie konkurencję w pył! [WIDEO]

Najpiękniejszy komentarz na temat Tulii na Eurowizji 2019! Margaret lepiej nie mogła tego ująć! [WIDEO]


Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×