Wirtualna Polska

„Czar par” wraca, a Katarzyna Cichopek zdradza, co w nim zobaczymy. To będzie jeszcze lepsze show niż 23 lata temu! [WIDEO]

„Czar par” wraca, a Katarzyna Cichopek zdradza, co w nim zobaczymy. To będzie jeszcze lepsze show niż 23 lata temu! [WIDEO]

Czar par, Katarzyna Cichopek

Czar par wraca po 23 latach. Kiedy będzie można oglądać nowy sezon i jakie niespodzianki czekają widzów? Jurorka show, Katarzyna Cichopek, i prowadząca widowisko, Izabella Krzan, zdradziły co nieco w rozmowie z naszą reporterką. Oj, to może być hit tej jesieni!

Wirtualna Polska

Ostatni odcinek programu Czar par wyemitowano 27 stycznia 1996. Od tamtego czasu raczej nikt nie przypuszczał, że polski teleturniej, wymyślony przez Bożenę Walter, jeszcze kiedykolwiek wróci na antenę. Tymczasem wraca, i już teraz mówi się, że będzie hitem sezonu. Wszystko za sprawą ciekawej formuły i obsady pełnej gwiazd.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O czym jest Czar par? Cichopek i Krzan komentują

Uczestników Czaru par oceniać będą jurorzy, wśród których zobaczymy uwielbiany przez widzów TVP duet: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Małżonkowie poznali się w 2005 roku na planie Tańca z gwiazdami, pobrali się 11 lat temu, tworzą jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, są rodzicami dwójki dzieci, zatem ciężko o lepszych fachowców w branży rozrywkowej.

Cichopek, w rozmowie z naszą reporterką, opowiedziała, co czeka widzów w nowym sezonie show Czar par. Z jej opowieści jasno wynika, że widowisko przeszło ogromną metamorfozę i zostało dostosowane do wymagań współczesnych odbiorców. To będzie jeszcze lepszy program niż ten emitowany ponad dwie dekady temu:

Ten program nawiązywać będzie do starej formuły, ale jest w nowoczesnym wydaniu, gdzieś zaznaczymy tę historię, ale nie trzymamy się jej do końca. Program będzie bardziej dynamiczny, rozrywka jest bardziej aktywna. Ale będą nawiązania, konkurencje, podobne do tych w pierwszej edycji. Troszkę zmieni się formuła jurorska i oceniania. Będzie ciekawie. Będzie 14 wybranych par z tysiąca, które były na castingach. Świetna energia, różni ludzie, różny przedział wiekowy, kulturalny – wyznała Kasia przed kamerą Jastrząb Post.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Miłość 14 par zostanie wielokrotnie wystawiona na próbę. O szczegółach opowiedziała nam Izabella Krzan:

To będzie program bardzo podobny, pary w miłości będą jednak rywalizować ze sobą nawzajem. Ale będziemy sprawdzać ich miłość, ich wiedzę, czy to jest miłość, czy bardziej przyjaźń. Będziemy dawać im mnóstwo testów, żeby ich sprawdzić. A Ci którzy będą bardzo zgrani, wygrają. Jestem przekonana, że się dużo nauczę od Macieja.

Program jeszcze się nie zaczął, a już wywołuje mnóstwo emocji.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!

Czar par – kiedy będzie?

Wirtualna Polska

Jak informują Wirtualne Media, pierwszy odcinek Czaru par zostanie wyemitowany w piątek, 20 września 2019 roku. Program rozpocznie się o godz. 20:45, czyli po zakończeniu serialu Barwy szczęścia. Widowisko pokaże telewizyjna Dwójka.

Przypomnijmy, jak wyglądał jeden z odcinków programu Czar par w latach 90.:


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przed jesienną ramówką TVP 2019 Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×