Anna Zejdler o ponownym ojcostwie Krzysztofa Ibisza. Padły słowa o „ogromnej różnicy wieku”. A czy ich syn polubił jego nową żonę? [WIDEO]

Anna Zejdler, Krzysztof Ibisz

Anna Zejdler, Krzysztof Ibisz

Anna Zejdler wypowiedziała się na temat ponownego ojcostwa Krzysztofa Ibisza i ich obecnych relacji. Czy ich wspólny syn polubił nową partnerkę taty?

Anna Zejdler to znana dziennikarka. Przed laty wyszła za mąż za Krzysztofa Ibisza. Para była razem do 2004 roku i doczekała się syna: Maksymiliana. Po rozwodzie z Anną Krzysztof poślubił kolejno: Annę Nowak-Ibisz Joannę Kudzbalską.

Była żona, z uwagi na syna, wie, co dzieje się w życiu Ibisza. A ostatnio wydarzyło się w nim naprawdę sporo! W czerwcu prezenter i jego nowa żona przekazali, że spodziewają się dziecka. Reporterka Jastrząb Post zapytała ją o ten temat.

Anna Zejdler o ponownym ojcostwie Krzysztofa Ibisza:

Anna przyznała, że wiedziała wcześniej o ciąży Joanny.

Wiedziałam o tym dużo wcześniej niż ta wiadomość dotarła do mediów. Oczywiście niezmiennie tak, jak zawsze mówiłam Krzysztofowi życzę jak najlepiej. Krzysztofowi i Asi. Cieszymy się z Maksem i z Mileną, że będą mieli rodzeństwo. Chociaż ta różnica wieku będzie ogromna, ale to jest zawsze radość, kiedy rodzi się człowiek.

Czy wie, jakiej płci jest dziecko Joanny i Krzysztofa?

Myślę, że tą informację powinni przekazać mediom Asia i Krzysztof. Na pewno nie ja. Ktokolwiek się pojawi na świecie, to będzie na pewno ogromne szczęście.

Rozmówczyni powiedziała nam, jak udaje się jej zachować dobre relacje z byłym mężem.

Ja tej energii nie udaje. Ani nie udaje tych pozytywnych relacji.  Jeżeli ludzie są szczęśliwi, to ja się też tym szczęściem cieszę. To jest ojciec mojego syna, dzisiaj jego żona też jest Maksowi życzliwa. Wczoraj Maks grał swój spektakl dyplomowy, był Krzysztof i Joanna. Wiem, że może ludzie na to patrzą podejrzliwie, ale nie ma w tym nic sztucznego. Ta przeszłość nie wpływa na jakiekolwiek dzisiaj negatywne podejście czy emocje, które mogłyby takim sytuacją towarzyszyć.

Anna zawsze myśli na chłodno i nikogo nie ocenia.

Nie oceniam innych par i innych relacji. Wszystkie te relacje są inne, bardzo złożone. Ja się cieszę, że my funkcjonujemy w takim wymiarze, ale nie chciałabym oceniać nikogo, kto tych relacji nie jest sobie w stanie ułożyć, bo to zależy nie tylko od dwóch stron, ale także wielu innych okoliczności. Nie oceniałabym i nie krytykowała, że komuś się to nie udaje. Rozumiem.

Czy Maks polubił nową żoną swojego taty?

To jest pytanie do Maksa. Jeżeli ja miałabym oceniać to patrząc z boku, to oczywiście tak.

Gratulujemy zdrowego podejścia.


Krzysztof Ibisz będzie ojcem. Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Krzysztof Ibisz będzie ojcem. Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Anna Zejdler na weselu Krzysztofa Ibisza

Anna Zejdler na weselu Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×