NewsyTak Ewa Chodakowska z mężem spędzają Wielkanoc. Zobaczcie gorące zdjęcia z Kenii

Tak Ewa Chodakowska z mężem spędzają Wielkanoc. Zobaczcie gorące zdjęcia z Kenii

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Milena Majek

28.03.2016 07:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obecnie przeżywamy niezwykle szczególny czas. Wielkanoc jest dla wielu najważniejszym świętem w roku. Długo się do niej przygotowywaliśmy.

Sprzątanie, gotowanie, a to wszystko po to, by móc potem spędzić wyjątkowe chwile z najbliższymi. I oto od niedzieli świętujemy w gronie rodzinnym. Gwiazdy nie zapomniały o swoich fanach. Na swoich profilach w mediach społecznościowych chętnie dzielą się zdjęciami z tego, jak spędzają święta.

Ewa Chodakowska to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Trenerka ma rzeszę fanek. Jej profil na Facebooku obserwuje niemal dwa miliony użytkowników! Ostatnio Ewa podjęła zaskakującą decyzję. Poinformowała swoich fanów, że znika z mediów społecznościowych. Nikt sobie tego nie mógł wyobrazić! Trenerka uspokoiła jednak swoich zwolenników. Ewa wybrała się bowiem na wakacje do Kenii. Niespodziankę w postaci wypoczynku w tym egzotycznym kraju przygotował dla niej mąż - Lefteris Kavoukis. Ewa nie zapomniała jednak o swoich fanach. Na Instagramie zamieszcza gorące zdjęcia z tego wyjazdu. Pod jednym z nich zdecydowała się na sentymentalne wspomnienia.

Mogłam zostać w Atenach i do dzisiaj prowadzić swoje studio wypełnione treningami grupowymi i personalnymi od 8:00 - 21:00 ... ale gdzies w głębi serca czułam ze stać mnie na wiecej .. ze to co robię dla kilkudziesięciu swoich podopiecznych mogę robić na duzo większa skale .. Ludzie pukali mi do głowy !! "Przecież niczego ci nie brakuje!!" Postawiłam wszystko na jedna kartę, zaryzykowałam WSZYSTKO ! Łącznie z moim związkiem .. Po powrocie do Polski zapukałam do wszystkich możliwych drzwi i przekonałam kazda osobę stającą na mojej drodze, ze mam dobre intencje i jestem autentyczna w mojej "misji" .. Podporządkowałam pasji całe moje życie .. przełożyłam ja na prace i wypracowałam to o czym zawsze marzyłam - poprawić jakość życia milionów Polek Kiedy kochasz to co robisz i widzisz tego wspaniałe efekty nie potrafisz inaczej .. Pasja, praca, zycie - dla mnie to jedno i to samo .. Kazda zmotywowana osoba to jej i mój sukces.. Czuje sie spełniona ??CZASEM TRZEBA ODWROCIĆ SIE NA PIĘCIE I ZACZĄĆ WSZYSTKO RAZ JESZCZE .. od początku #feeling #blessed (pisownia oryginalna)

Zobaczcie zdjęcia Ewy z Kenii. Pięknie, prawda?

Ewa Chodakowska spędziła Wielkanoc w Kenii
Ewa Chodakowska spędziła Wielkanoc w Kenii
Wielkanoc gwiazd 2016: Ewa Chodakowska z mężem w Kenii
Wielkanoc gwiazd 2016: Ewa Chodakowska z mężem w Kenii
Ewa Chodakowska z mężem w Kenii
Ewa Chodakowska z mężem w Kenii
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także