PaparazziEwa Chodakowska kupiła sobie sportowe auto. Cena zwala z nóg! Kuba Wojewódzki pęknie z zazdrości!

Ewa Chodakowska kupiła sobie sportowe auto. Cena zwala z nóg! Kuba Wojewódzki pęknie z zazdrości!

Chodakowska Ferrari
Chodakowska Ferrari
Tila Nowak
25.05.2019 07:04, aktualizacja: 25.05.2019 11:52

Ewa Chodakowska jest trenerką wszystkich Polek. Do tego stopnia, że nawet gdy ktoś nie trenuje – to i tak doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Trzeba też przyznać, że sportsmenka to zaprawiona w boju bizneswoman. Gdy jej treningi odniosły sukces, skupiła się na interesach. Jakich?

Tu można wymieniać i wymieniać. Internauci śmieją się nawet, że Ewa dosłownie "wyskakuje z lodówki". Chodzi nie tylko o jej diety pudełkowe czy linię zdrowych przekąsek. Chodakowska zajęła się także modą i sprzedaje kostiumy kąpielowe – takie ciało samo się prosi o gorące fotki w bikini! Ale, ale... To nadal nie koniec. W kwietniu Ewa ogłosiła, że wypuszcza na rynek nowe, naturalne kosmetyki. I stało się. Fanki oszalały, teraz mogą trenować z Ewą, jeść, ubierać się i nawet kąpać! Jej wizerunek widnieje bowiem na buteleczkach żeli pod prysznic.

Ile zarabia Ewa Chodakowska?

A jak z finansami? Nie będziecie chyba zaskoczeni tym, że Ewie bardzo się to wszystko opłaca. Jaka kwota wpływa na jej konto? To z pewnością pilnie strzeżona tajemnica, ale kwoty nie są małe. Skąd wiemy? Wystarczy spojrzeć na jej Instagram. Ostatnie wczasy marzeń na Bali kosztowały krocie! Tak samo jak nowy samochód!

Paparazzi przyłapali ją właśnie, gdy wsiadała do pięknego i koszmarnie drogiego Ferrari pod jedną z jej ulubionych, warszawskich restauracji. W środku czekał na nią mąż. Przywitał ją szerokim uśmiechem. Ale umówmy się, każdy z nas uśmiechałby się tak za kierownicą samochodu wartego ponad milion złotych. Prawda? :)

  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
  • Ewa Chodakowska – TVP ramówka wiosna 2019
  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
[1/7] Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także