Ewa Chodakowska to fanka bikini. Ma słabość szczególnie do jednej luksusowej marki. Ceny? Od 1000 złotych

ewa chodakowska bikini kostiumy kąpielowe agent provocateur
ewa chodakowska bikini kostiumy kąpielowe agent provocateur
Ewa Kamionowska

20.06.2016 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W szafie Ewy Chodakowskiej jest sporo ubrań treningowych. Topy, legginsy, specjalistyczne kurtki i oczywiści obuwie sportowe - ze względu na obowiązki zawodowe - musi mieć na podorędziu w ilościach niemal hurtowych. Ale biorąc pod uwagę to, w czym trenerka pokazuje się choćby na Instagramie, sporą część jej odzieżowych zbiorów stanowią także kostiumy kąpielowe.

Ewa Chodakowska uwielbia przede wszystkim seksowne bikini: mocno wycięte, podkreślające kształtną pupę i biust. Preferuje te z dość skomplikowanym (a przynajmniej na taki wyglądającym) systemem wiązań, sznureczków, troczków, które wyglądają intrygująco, urozmaicają look.

Ale to nie są jedyne stroje kąpielowe Ewy Chodakowskiej. Trenerka nie stroni od kostiumów jednoczęściowych. Niektóre, jak np. marki Adidas, są dość zabudowane, skromne, inne dzięki wycięciom prezentują się na sylwetce kusząco.

Co ciekawe, w kwestii strojów na plażę Ewa Chodakowska jest dość monotematyczna: zwykle stawia na jedną markę, a konkretnie Agent Provocateur. Niestety, niezbyt przystępną cenowo. W zależności od modelu kostiumy Agent Provocateur kosztują od ok. 1000 do nawet 3500 zł.

Seksowne? Kupilibyście?

Ewa Chodakowska w kostiumie kąpielowym Agent Provocateur
Ewa Chodakowska w kostiumie kąpielowym Agent Provocateur
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także