NewsyNie ma mowy o przyjaźni. Edyta Zając bardzo chłodno o relacji z Julią Wieniawą

Nie ma mowy o przyjaźni. Edyta Zając bardzo chłodno o relacji z Julią Wieniawą

Edyta Zając o Julii Wieniawie
Edyta Zając o Julii Wieniawie
Krystyna Miśkiewicz
22.10.2020 13:20, aktualizacja: 22.10.2020 13:47

Najnowsza edycja programu Taniec z Gwiazdami wzbudza chyba najwięcej emocji od samego początku pojawienia się tego formatu. Tym razem chodzi jednak nie tyle o piękne występy gwiazd, ile o pandemię koronawirusa, która nawet w show-biznesie zrobiła wielkie spustoszenie. Program rozpoczął się w marcu, a swój wielki finał będzie miał dopiero w nadchodzący piątek. Na pewno przejdzie też do historii jako najdłuższej emitowany sezon w Polsce.

Dwa tygodnie temu pojawiły się informacje o pierwszych uczestnikach wykluczonych z udziału ze względu na Covid-19. Kwarantannę musieli odbyć Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, również mąż tancerki Jan Kliment musiał pozostać w izolacji. O zarażeniu koronawirusem poinformowała także Sylwia Lipka, którą pozytywne wyniki testów wykluczyły z dalszego udziału w programie. Stacja Polsat w trosce o zdrowie pozostałych uczestników i obsługi zdecydowała się przyspieszyć finał. Do walki o Kryształową Kulę staną Julia Wieniawa i Edyta Zając.

Edyta Zając nie przyjaźni się z Julią Wieniawą

Julia Wieniawa od samego początku jest typowana na faworytkę do zwycięstwa. Młoda aktorka szturmem idzie przez program i za każdym razem zachwyca kolejnymi popisami na parkiecie. Edyta Zając natomiast okazała się być czarnym koniem tej edycji. Modelka już kilkukrotnie zachwyciła jury, co odzwierciedlili w wysokich notach. Słów zachwytu nie szczędziła jej sama Iwona Pavlović.

Mnie coraz bardziej ta dziewczyna oczarowuje, ma w sobie piękne emocje i w ogóle piękno. Rzeczywiście strona techniczna schodzi na drugi plan – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak mogliśmy zobaczyć w poprzednich edycjach, uczestnicy zazwyczaj zaprzyjaźniali się, a za kulisami panowała koleżeńska atmosfera, która w ogóle nie przypominała rywalizacji o wszystko. Tym razem jest jednak inaczej. O tym, jakie stosunki łączą Julię Wieniawę i Edytę Zając modelka zdradziła w rozmowie z portalem Pomponik.

Nie dzwonimy do siebie, nie chodzimy na kawę i plotki – mówi Edyta Zając.

Również z uwagi na pandemię kontakty uczestników są ograniczone do niezbędnego minimum.

Widujemy się raczej tylko na sali treningowej. Wszyscy bardzo intensywnie pracujemy i ograniczamy swoje pobyty tylko do domu i szkoły tańca. Z racji wirusa staramy się też ograniczyć kontakty do minimum. Ja widuję się tylko z Michałem, a ona ze Stefano – zdradza Edyta Zając.

Komu będziecie kibicować podczas finału?

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami 11
Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami 11
Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami
Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami 11 - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
Taniec z Gwiazdami 11 - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
Taniec z Gwiazdami 11 - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
Taniec z Gwiazdami 11 - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także