NewsyPoruszający sms ofiary strzelaniny w Orlando do matki. Wysłał go na chwilę przed tragiczną śmiercią

Poruszający sms ofiary strzelaniny w Orlando do matki. Wysłał go na chwilę przed tragiczną śmiercią

Dramatyczna historia Eddiego Justice'a
Dramatyczna historia Eddiego Justice'a
Paweł Olszacki

14.06.2016 09:17, aktual.: 14.06.2016 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nocy z 11 na 12 czerwca w gejowskim klubie Pulse w Orlando doszło do ataku na ludzi bawiących się wewnątrz. Do lokalu wszedł uzbrojony mężczyzna, który zaczął strzelać do zgromadzonego tłumu. Zabił 50 osób, a ranił 53. Wszyscy zgodnie przyznają, że był to najbardziej krwawy atak na świecie wymierzony w społeczność LGBT.

Jak donosi Associated Press, wśród zabitych jest także Eddie Justice. 30-letni mężczyzna i 300 innych osób byli w klubie, kiedy doszło do tragicznego ataku. Uczestnik zabawy zdołał przeżyć pierwszą falę strzałów, ponieważ ukrył się w łazience. Wtedy właśnie zaczął wysyłać smsy do swojej matki.

Mamo, kocham cię. W klubie strzelają - brzmiał pierwszy z nich

Mina Justice próbowała w jakikolwiek sposób skontaktować się z synem. Jednak nie dostała żadnej odpowiedzi. Chwilę później nadeszła kolejna wiadomość od Eddiego. Napisał w niej, że został uwięziony w łazience. Potem poprosił matkę, aby ta zawiadomiła o wszystkim służby ratunkowe.

Umrę - napisał następnie

Po rozmowie z policją kobieta wpadła w ogromną panikę. Zaczęła wysyłać do 30-latka ogrom wiadomości. Jej lęk podsycił kolejny sms.

On przyjdzie. Umrę...

Na chwilę przed 3 w nocy mężczyzna napisał, że napastnik wszedł do łazienki, w której ten się ukrył. Po tej informacji przerażona matka wybiegła ze swojego domu i udała się do hotelu, w którym gromadzone były rodziny osób znajdujących się w klubie. Kobieta rozpaczliwie szukała pomocy i jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia jej syna. Niestety, w poniedziałek we wczesnych godzinach porannych potwierdzono, że Eddie nie żyje.

Historia przeraża. Błaganie matki o pomoc i bezsilność syna to jeden z wielu dramatów, które rozegrały się tego feralnego wieczoru.

Eddie Justice - bohater dramatycznej historii
Eddie Justice - bohater dramatycznej historii
Wiadomości Eddiego i jego matki
Wiadomości Eddiego i jego matki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także