NewsyDieta Doroty Szelągowskiej daje powalające efekty! Wreszcie wydało się, co trzeba jeść żeby schudnąć 40 kilo! Będziecie zachwyceni!

Dieta Doroty Szelągowskiej daje powalające efekty! Wreszcie wydało się, co trzeba jeść żeby schudnąć 40 kilo! Będziecie zachwyceni!

Dorota Szelągowska dieta
Dorota Szelągowska dieta
Rafał Matuszczak
08.04.2019 13:11, aktualizacja: 08.04.2019 13:43

Dorota Szelągowska w ciąży przytyła ponad 30 kilo. Odkąd urodziła swoje drugie dziecko przestrzega specjalnie ułożonej diety i chudnie w oczach. Kto pomaga jej wrócić do sylwetki i wagi sprzed ciąży? Wszystko jest już jasne! Wiemy także jakie produkty dominują w jej diecie.

W sierpniu ubiegłego roku Dorota Szelągowska po raz drugi została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Wanda, która jest owocem miłość prezenterki i jej obecnego partnera. Druga ciąża przebiegała w jej przypadku troszkę inaczej niż poprzednia. Przytyła bowiem aż 30 kilo i jak sama mówiła w licznych wywiadach, bardzo chciała wrócić do dawnej sylwetki i wagi.

Jak widać, wszystko idzie po jej myśli. Tuż po urodzeniu córeczki straciła pierwsze 10 kilo, a dzięki restrykcyjnej diecie i regularnym treningom efekty w kolejnych tygodniach były jeszcze lepsze. W ciągu dziewięciu miesięcy Dorota zrzuciła 30 kilogramów i owocnie wraca do stanu sprzed zajścia w ciążę. Jej fanki zastanawia fakt jak do tego doszło. Przecież wiele kobiet ciężko trenuje, a efekty nie zawsze są tak zadowalające. Dzisiaj cała prawda wyszła na jaw.

Prowadząca program Domowe rewolucje w wywiadzie z dwutygodnikiem Party zdradziła, że ostatnią rzeczą jaką robi to głodzenie się, i opowiedziała kto pomaga jej, by waga z każdym dniem pokazywała coraz niższą liczbę:

Nie głoduję! Jeśli nawet jadę gdzieś dalej w Polskę i nie dostaję od niej gotowego jedzenia, stosuję się do dietetycznych zasad Agnieszki – wyznała prezenterka.

Wiele osób zastanawia się zapewne kim jest tajemnicza kobieta. To nikt inny jak żona znanego kucharza Pascala Brodnickiego, Agnieszka Mielczarek. Nie dość, że dietetyczka pomogła samej Szelągowskiej,  to w dodatku ta poprosiła ją także o menu zdrowego jedzenia dla swoich pociech. Nowe nawyki żywieniowe ponoć zachwyciły syna gwiazdy:

Jest bardzo zadowolony – mówi Dorota o reakcji Antka.

Warto wspomnieć, że w diecie dominują owoce i warzywa, ale także pestki, oleje roślinne i mięso, z którego wiele osób podczas odchudzania rezygnuje.

  • Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem
  • Dorota Szelągowska – ramówka TVN Lifestyle wiosna 2019
  • Dorota Szelągowska – TVN wiosna 2019
  • Dorota Szelągowska - Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek wg Wprost
  • Dorota Szelągowska na premierze książki Dorota was urządzi
  • Dorota Szelągowska - ramówka TVN Style jesień 2016
  • Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019
[1/7] Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także