NewsyDorota Gardias zrobiła sobie operację. Zobacz, co sobie poprawiła

Dorota Gardias zrobiła sobie operację. Zobacz, co sobie poprawiła

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Justyna Witczak

08.09.2014 19:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mamy zdjęcie z sali zabiegowej!

Dorota Gardias należy do grona osób borykających się z wadą wzroku, dlatego postanowiła poddać się operacji laserowej korekcji. Kilka miesięcy temu gwiazda narzekała na swoim blogu na problemy z widzeniem:

"Od szóstej klasy szkoły podstawowej nosiłam, a właściwie powinnam nosić, okulary. Powinnam! Ale najczęściej lądowały one na dnie plecaka, a znajdowały się na moim nosie tylko wtedy, kiedy trzeba było coś przepisać z tablicy. Z roku na rok wada się pogarszała, a ja widziałam coraz gorzej. W ostatnich latach częściej zakładałam okulary - zwłaszcza tzw. kujonki, które były bardzo modne"- napisała Dorota.

Pod koniec czerwca pogodynka przyznała się do tego, że miała wykonaną operację korekcji wzroku (zobacz: Dorota Gardias przyznała się do operacji). Teraz w ostatnim odcinku Kliniki Urody na kanale TVN Style mogliśmy prześledzić każdy ruch lekarzy poprawiających jakość widzenia Doroty.

Na co dzień nosiłam soczewki kontaktowe, gdyż przy wadzie -3 i astygmatyzmie funkcjonowanie bez nich lub bez okularów było zwyczajnie niemożliwe, zwłaszcza prowadzenie auta. Ostatnio zdecydowałam się jednak na zabieg laserowej korekcji wzroku w klinice w Warszawie. Jaką mam teraz wadę? Nie mam !!! To niesamowite jakie to w dzisiejszych czasach proste - cieszyła się Gardias na swoim blogu.

Zdecydowalibyście się na taki zabieg?

Fotografia: screen z Facebook.com
Fotografia: screen z Facebook.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także