NewsyDominika Tajner i Michał Wiśniewski znowu razem! Małżonkowie pozują w objęciach na wspólnej imprezie!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski znowu razem! Małżonkowie pozują w objęciach na wspólnej imprezie!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Kuba Górski

05.08.2019 07:00

4 sierpnia w Borkach-Kosach zorganizowano obchody 20. rocznicy blokad rolniczych. Z tej okazji odprawiono mszę świętą w intencji ś.p. Andrzeja Leppera. Po mszy odbyły się koncerty Michała Wiśniewskiego i Zenka Martyniuka. A wisienką na torcie był fakt, że całą plenerową imprezę poprowadziła Dominika Tajner, z którą lider Ich Troje jest w trakcie rozwodu. Wiśniewski wstępnie odwołał swój udział w biesiadzie rolniczej, robiąc swoim oświadczeniem sporo medialnego zamieszania.

 W związku z pojawieniem się w sieci plakatów, dotyczących występu Michała Wiśniewskiego w Borkach-Kosach 4 sierpnia 2019 roku, informujemy, że tam nie wystąpimy, ponieważ nie została podpisana umowa koncertowa z organizatorami. Nie po raz pierwszy w historii (i pewnie nie ostatni) ktoś bez zgody posługuje się naszym wizerunkiem. Niestety – czytamy w oświadczeniu na facebookowym profilu Michała Wiśniewskiego.

Ku radości fanów, w dniu koncertu pojawiła się nowa informacja o tym, że Michał zmienił zdanie i ostatecznie zdecydował się zaśpiewać swoje największe przeboje w Borkach-Kosach:

Z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się planowany na 5 sierpnia 2019 roku koncert w Świnoujściu. Przepraszamy tych, którzy planowali się tam z nami zobaczyć.Aleee nie ma tego złego bo… w niedzielę 4 sierpnia widzimy się w Borkach – Kosach – napisał Wiśniewski.

Po takich zawirowaniach okazało się finalnie, że Michał wystąpił na słynnym już koncercie, dodatkowo spotkał się ze swoją czwartą żoną Dominiką. Para zapozowała nawet do wspólnego zdjęcia, na którym widać, że ich relacja jest co najmniej poprawna, a po ich wcześniejszych zwadach i kłótniach raczej nie ma śladu. Czy oznacza to, że wspólny występ podczas 20. rocznicy blokad rolniczych pogodził zwaśnione dusze małżonków?

Dominika zrobiła sobie również piękną fotkę z królem disco–polo, Zenkiem Martyniukiem.

Zdjęcia w galerii.

  • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na otwarciu salonu fryzjerskiego
  • Suknia ślubna: Marta Grycan. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)
  • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu
  • Dominika Tajner-Wiśniewska zapowiedziała koncert Zenka Martyniuka
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life
  • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski - Pomaganie jest trendy
[1/7] Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na otwarciu salonu fryzjerskiego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także