NewsyDoda oficjalnie gwiazdą, która najlepiej sprzedaje okładki!

Doda oficjalnie gwiazdą, która najlepiej sprzedaje okładki!

Doda oficjalnie gwiazdą, która najlepiej sprzedaje okładki!
Paulina Szestowicka

09.02.2015 14:06

Wciąż gwarantuje rekordową sprzedaż

Doda często gości na łamach pierwszych stron. Okazuje się, że wydawcy doskonale zdają sobie z tego sprawę, że gwiazda na okładce gwarantuje dobrą sprzedaż.

W 2014 roku wydaniem „Faktu” (Ringier Axel Spinger Polska) z największą sprzedażą ogółem było wydanie z 20 marca br. Sprzedało się ono w liczbie 540 611 egz., a na jego okładce znalazła się wokalistka Dorota Rabczewska. Tabloid informował w tytule na pierwszej stronie, że za wokalistkę śpiewa dublerka - czytamy na Wirtualnemedia.pl. - Na drugim miejscu ze sprzedażą ogółem na poziomie 506 869 egz. znalazł się numer, który można było kupić 17 kwietnia ub.r. Na jego okładce pokazano przysypiającego europosła Janusza Wojciechowskiego. Do obydwu wydań dołączono medaliki z wizerunkiem papieża Jana Pawła II.

Co ciekawą, największą sprzedaż dla konkurencyjnego Super Expressu zagwarantowali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Tabloid pisał, że Rozenek z Majdana „zrobiła niańkę”. Do numeru dołączono plakat z tablicą kalorii - czytamy. - Drugi wynik w 2014 roku zanotowało wydanie, które dostępne było w kioskach 31 października ub.r. Jego sprzedaż ogółem wyniosła 273 770 egz., a na okładce zobaczyć można było zmarłych w ostatnim okresie Annę Przybylską oraz Dariusza i Brygidę Kmiecików z synem.
Fotografia: Fakt
Fotografia: Fakt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także