NewsyDanuta Martyniuk zabrała głos po rozwodzie Daniela. Nie zostawiła suchej nitki na byłej synowej

Danuta Martyniuk zabrała głos po rozwodzie Daniela. Nie zostawiła suchej nitki na byłej synowej

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk
Krystyna Miśkiewicz
21.09.2020 22:00, aktualizacja: 22.09.2020 11:27

Daniel Martyniuk jest bohaterem wielu obyczajowych skandali. W kłopoty wpędziło go głównie jego lekkomyślne zachowanie i chęć rozprawienia się z całym światem za pomocą social mediów. Mężczyzna nie raz obiecywał poprawę, ale w swoich postanowieniach zazwyczaj nie wytrwał zbyt długo i już za kilka dni byliśmy świadkami kolejnej afery z nim w roli głównej.

Wielu wrogów przysporzyła mu jego działalność w social mediach. To właśnie tam zaczepiał i prowokował, krytykując innych. Z jego strony oberwało się wszystkim, którzy w pewien sposób nadepnęli mu na odcisk. Wszedł w otwarty konflikt z Kamilem Bednarkiem, oraz Rafałem Collinsem, który próbował przemówić mu do rozumu. Młody skandalista w filmikach, które publikował w social mediach, nie oszczędził także swojej byłej dziewczyny Faustyny i już byłej żony Eweliny. Małżonkowie dzisiaj po niemal dwóch latach zakończyli swój związek podczas pierwszej rozprawy rozwodowej. Na Daniela pod sądem w Białymstoku czekała jego mama Danuta. Kobieta postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła, co myśli o swojej byłej synowej.

Danuta Martyniuk o swojej byłej synowej

Danuta Martyniuk zawsze murem stoi za swoim synem. W wielu wywiadach, których udziela, stara się bronić swojego jedynaka. Tak jest także po jego rozwodzie. Chociaż do tej pory żona Zenka nie wypowiadała się źle o żonie swojego syna, to po sfinalizowaniu rozwodu postanowiła wyjawić co myśli na temat Eweliny.

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi "musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą". Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego - powiedziała Danuta przed kamerami "Faktu".

Matka Daniela zdradziła również, że zarówno Ewelina, jak i jej wnuczka Laura zawsze mogły liczyć na pomoc finansową z jej strony.

Co miesiąc przesyłam pieniądze, jak nie 2 to 3 tysiące. Mąż niedawno był, jak jechał na koncert, to zawiózł prezenty. Tylko dla Daniela utrudniają. Ja chciałam z synem jechać miesiąc temu, to wymyśliła, że nie można, bo żniwa. To jest normalna kobieta? Wózek też kupiłam, Cybexa za 12 tys. zł. Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek - mówiła Danuta.

Danuta zdradziła również, że jej synowa nie może liczyć na to, że ona i Zenek będą płacili alimenty, które przyznał sąd.

 I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady.

Wygląda na to, że historia rozwodu Daniela i Eweliny nie skończy się jednak na jednej rozprawie.

  • Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu
  • Danusia i Ewelina Martyniuk
  • Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski
  • Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
  • Danuta i Zenek Martyniuk
  • Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch
  • Ewelina Martyniuk urodziła córkę
[1/7] Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także