NewsyCeline Dion odwołuje światową trasę koncertową. Zrozpaczona gwiazda poinformowała o stanie zdrowia

Celine Dion odwołuje światową trasę koncertową. Zrozpaczona gwiazda poinformowała o stanie zdrowia

Celine Dion
Celine Dion

26.05.2023 15:40, aktual.: 26.05.2023 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Celine Dion to niekwestionowana królowa światowej sceny muzycznej. Od lat tworzy muzykę, która wzrusza fanów na całym globie. Nie ma chyba nikogo, kto nie znałby jej największego hitu My heart will go on, który powstał do równie znanego filmu Titanic.

Kłopoty ze zdrowiem Celine Dion

Od kilku lat fani martwią się, że nadmierna szczupłość u wokalistki powodują kłopoty zdrowotne. Sama piosenkarka wiele razy dementowała te pogłoski. Dbanie o figurę było jej sposobem na życie, dbaniem o siebie, a nie wynikiem choroby. Celine Dion zawsze twierdziła, że jest okazem zdrowia i że nie trzeba się o nią martwić. Publikowała uśmiechnięte zdjęcia, i organizowała kolejne trasy koncertowe. Swoją energią zadziwiała miliony fanów.

Wszystko zmieniło się pod koniec zeszłego roku, kiedy piosenkarka przyznała, że zdiagnozowano u niej Zespoł Moerscha-Woltmanna, inaczej Zespół Sztywnego Człowieka. To rzadka choroba neurologiczna. Pacjent ma epizody skurczy mięśni, a także doznaje postępującego sztywnienia mięśni. Ciało odmawia posłuszeństwa. Nie można wykonywać podstawowych czynności.W skrajnych przypadkach może prowadzić do niepełnosprawności.

Piosenkarka nie chciała pierwotnie przyznać, jak poważny jest jej stan, jednak w końcu przyznała otwarcie, na co zachorowała. Przekazała fanom, że jej schorzenie uniemożliwia jej dawanie z siebie stu procent, jak to zwykle robiła.

Niestety, te skurcze wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia, czasami powodując trudności podczas chodzenia i nie pozwalając mi używać strun głosowych do śpiewania w sposób, w jaki byłem przyzwyczajona - napisała Celine - Wciąż uczę się o tej chorobie, ale już przynajmniej wiem, że to ona powoduje te wszystkie skurcze.

Celine Dion napisała, że w walce z chorobą wspierają ją specjaliści oraz kochane dzieci.

Światowa trasa Celine Dion odwołana

Z powodu kłopotów ze zdrowiem, Celine Dion zmuszona była odwołać światową trasę koncertową. Artystka przeprosiła fanów, stwierdzając, że ma świadomość, że ich zawiodła. Nie ma jednak innego sposobu na jej powrót do zdrowia i na ukochaną scenę, jak tylko odpuścić na chwilę i skupić się na leczeniu.

Na Instagramie Celine opublikowała oficjalne oświadczenie oraz listę miast, gdzie koncerty się nie odbędą. Zapowiedziała, że zakupione bilety będzie można bez problemu zwrócić.

Fani wspierają gwiazdę w powrocie do zdrowia. Pod jej postem posypały się setki komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia i wyrazami współczucia. Czytelnicy zapowiadają, ze poczekają tak długo, jak będzie trzeba na swoją idolkę, by móc ponownie ją usłyszeć.

Chcę wam bardzo podziękować za życzenia, miłość i wsparcie w moich mediach społecznościowych. To wiele dla mnie znaczy. Uważajcie na siebie. Bądźcie zdrowi. Bardzo was kocham i mam nadzieję, że znów was zobaczę. Naprawdę niedługo - napisała Celine Dion w odpowiedzi.

Ostatnie kompozycje piosenkarki można podziwiać na ścieżce dźwiękowej do filmu Love Again, można w nim także podziwiać  artystkę, która zagrała samą siebie. Mieliście już okazję posłuchać tej muzyki?

Trzymamy kciuki za szybki powrót Celine do zdrowia i czekamy na wznowienie trasy.

Celine Dion przemówiła do fanów
Celine Dion przemówiła do fanów
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion
Celine Dion przemówiła do fanów
Celine Dion przemówiła do fanów
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także