NewsyCaroline Derpienski nie chce "faceta z mięśniami i kasą"? Zaskakujący post celebrytki

Caroline Derpienski nie chce "faceta z mięśniami i kasą"? Zaskakujący post celebrytki

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski
05.01.2024 11:02

Caroline Derpienski szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Modelka i celebrytka wywołała niemałe kontrowersje swoimi wypowiedziami, wiele osób zarzuca jej także nadmierne chwalenie się luksusowym stylem życia. Rzeczywiście, 23-latka otwarcie mówi o tym, że bieda nie jest dla niej i lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami, drogimi samochodami i ubraniami wartymi fortunę. Tym większym zaskoczeniem mógł być wpis, który udostępniła w jednej z najnowszych relacji na Instagramie.

Caroline Derpienski o mężczyznach. Nie potrzebuje bogatego i pięknego ukochanego?

Caroline Derpienski swoim luksusowym życiem dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem celebrytka postanowiła jednak opublikować w sieci internetowe przemyślenia, których nie jest autorką. Dała jednak do zrozumienia, że w pełni się z nimi zgadza.

Nie każda piękna, atrakcyjna, inteligentna kobieta chce faceta z mięśniami, kasą i takiego, który da jej wszystko. Ona po prostu chce takiego faceta, który będzie ją kochał dzisiaj, jutro i za dwadzieścia lat - czytamy.

Z pewnością wielu fanów Caroline, świadomych tego, jak uwielbia luksusy, mogło być zaskoczonych takim wpisem na jej profilu. Jak widać, celebrytka potrafi zaskoczyć wrażliwością.

Caroline Derpienski o mężczyznach i pieniądzach. Celebrytka codziennie wydaje fortunę?

Caroline ma świadomość, że nie dla wszystkich kobiet pieniądze są ważne. Ona sama jednak najwyraźniej nie wyobraża sobie życia bez fortuny, którą może swobodnie wydawać. Niedawno na Instagramie chwaliła się między innymi luksusowym autem o wartości 2 milionów złotych, którym "wybrała się po diamenty". Wiele wskazuje na to, że nie długo będzie zarabiać jeszcze więcej na swojej popularności. Zapowiedziała bowiem założenie kanału w serwisie YouTube.

Kochani! Jak wiecie, w tym miesiącu zamierzam rozkręcić swój pierwszy kanał na YouTube. Traktuję to na tyle poważnie, że po sprawie w Miami udam się aż do Londynu, aby spotkać się z Wade Benn. Jest znany nie tylko ze sportu, ale też z tego, że kocha polskie kobiety, zwłaszcza zamężne — oznajmiła.

Czekacie na to, co Derpienski przygotowała dla swoich wiernych fanów?

Obraz
scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Caroline Derpienski (fot. KAPiF)
Caroline Derpienski (fot. KAPiF)
24.10.2023 Warszawa Event Philipp Plein fot Artur Zawadzki/REPORTER
n/z: Caroline Derpienski
24.10.2023 Warszawa Event Philipp Plein fot Artur Zawadzki/REPORTER n/z: Caroline Derpienski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także