NewsyBrat księżnej Kate ujawni sekrety rodziny królewskiej. Wydaje książkę, w której opowie wszystko

Brat księżnej Kate ujawni sekrety rodziny królewskiej. Wydaje książkę, w której opowie wszystko

Brat księżnej Kate wydaje książkę
Brat księżnej Kate wydaje książkę
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram

21.05.2024 20:50, aktual.: 21.05.2024 21:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

James Middleton ma wydać swoją autobiografię jeszcze w tym roku. Brat księżnej Walii zasugerował, że w autobiografii ujawni kulisy życia rodziny królewskiej. Fragmenty książki trafiły do sieci.

Brat księżnej Kate nie jest tak medialny, jak jego siostra i raczej unika blasku fleszy. Jako dziecko czuł się niezrozumiany, nie przyjaźnił się z innymi dziećmi. Potem przyszła depresja. Trudne wydarzenia w życiu zmotywowały go do napisania autobiografii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Brat księżnej Kate wydaje książkę

"Meet Ella: The Dog Who Saved My Life" - taki tytuł nosi autobiografia brata Kate Middleton. Pozycja opowiada historię jego pierwszego psa imieniem Ella, która pomogła mu przejść przez najtrudniejsze okresy życia, m.in. gdy zmagał się z depresją, ale zahacza i o radosne chwile, takie jak spotkanie z przyszłą żoną Alizee.

Ella była czymś więcej niż tylko psem – była częścią mnie, prawdziwym towarzyszem, moim najbliższym powiernikiem i bardzo często moim terapeutą. Moje życie nie byłoby takie samo bez niej i chciałem upamiętnić ją oraz sposób, w jaki pomogła mi ponownie połączyć się ze światem w czasie, gdy czułem się zagubiony.

Brat księżnej Kate wyjawi sekrety rodziny królewskiej?

James Middleton ma nadzieję, że jego autobiografia otworzy osoby znajdujące się w kryzysie psychicznym na szukanie pomocy. 

Wiem, że wiele innych osób miało swoje własne Elle, lub może teraz potrzebują jednej, więc mam nadzieję, że ta książka pomoże nam również otwarcie rozmawiać o naszym zdrowiu psychicznym, potrzebie nawiązywania kontaktów oraz sposobie, w jaki zwierzęta, które myślimy, że opiekujemy się, zawsze dbają o nas w zamian. 

Obecnie książka dostępna jest w przedsprzedaży. Portal "Mirror" udostępnił wybrane fragmenty, z których wynika, że siostry Jamesa, Pippa i Kate bardzo wspierały brata w walce z depresją. Teraz to on musi wspierać Kate. Gdy księżna ogłosiła, że otrzymała diagnozę raka i przechodzi profilaktyczną chemioterapię, James zamieścił w mediach społecznościowych wzruszający post i pokazał zdjęcie z siostrą z dzieciństwa.

Przez lata wspinaliśmy się razem na wiele gór. Jako rodzina również zdobędziemy tę z tobą i czytamy. 

Poza osobistymi wspomnieniami, w książce Jamesa Middletona mają znaleźć się także kulisy życia rodziny królewskiej, które obejmują takie wydarzenia, jak królewski ślub jego siostry z księciem Williamem, czy uczestnictwo w spotkaniach w gronie brytyjskiej śmietanki towarzyskiej. Portal Mirror zapowiada, że znajdziemy w niej sporo smaczków i szczegółów dla royalsów, ale na razie na premierę książki musimy poczekać do września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także