Beata Sadowska ma prosty sposób na piękną sylwetkę. "Generalnie za dużo jemy"
Beata Sadowska od lat utrzymuje świetną sylwetkę. Okazuje się, że ma na to bardzo prosty sposób. Ostrzega jednak wszystkich, by nie stosować tej metody bez nadzoru specjalisty.
Beata Sadowska to znana dziennikarka. Jej kariera obejmuje pracę w różnych stacjach telewizyjnych, w tym w TVN Style, gdzie była jedną z czołowych prezenterek. W pewnym momencie zdecydowała się na zmianę i przeszła do TVP 2, gdzie prowadziła program rozrywkowy o tematyce damsko-męskiej
W życiu Beaty Sadowskiej nastąpił moment, który zmienił jej zawodową ścieżkę. Razem z mężem, Pawłem Kunachowiczem, zdecydowali się na przeprowadzkę do Francji, gdzie Paweł realizuje się jako przewodnik wysokogórski. Ta decyzja była dla Beaty wyzwaniem, ale także okazją do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Beata Sadowska i Piotr Zelt wspominają czasy programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”
Dieta Beaty Sadowskiej
Beata Sadowska od lat stosuje dwie główne zasady, dotyczące jej diety. W poniedziałki dziennikarka nic nie je, pije tylko dużo wody oraz napary ziołowe, dzięki czemu jej organizm odpoczywa od nadmiaru jedzenia, które otrzymuje przez cały tydzień.
W poniedziałki z moim Pawłem pijemy dużo wody z cytryną, ziołowe herbaty. Ludzie od setek tysięcy lat robili sobie takie oczyszczanie i głodówki, więc my mamy taką zasadę, dobrze się z tym czujemy - wyznała kiedyś w rozmowie z naszym portalem.
Beata Sadowska twierdzi, że spożywamy zbyt dużo jedzenia, dlatego raz lub dwa do roku robi sobie detoks i przerwę od spożywania posiłków. Dziennikarka nie radzi robić tego bez kontroli specjalisty.
Uważam, że raz na jakiś czas taka głodówka jest bardzo dobra. Oczywiście nie rób tego w domu sam, zrób to pod okiem specjalisty, zwłaszcza za pierwszym razem. My generalnie za dużo jemy. Nasz żołądek to są dwie małe wiązki, nie powinniśmy do niego za dużo wkładać. Jemy nieregularnie, podjadamy, nasz żołądek jest przeciążony. Więc jak mu damy odetchnąć, to on nam tylko za to podziękuje - stwierdziła dziennikarka.
Sport w życiu Beaty Sadowskiej
Sadowska nie stroni też od sportu. Przeciwnie, jak twierdzi, ruch jest dla niej bardzo ważny i nie ma możliwości, by pomijała ćwiczenia fizyczne, które odpowiadają za jej dobrą kondycję.
Dużo jest u mnie sportu i staram się, żeby to było naprawdę regularne. Ja się cholernie zdrowo odżywiam. Myślę, że żyję w zgodzie ze sobą i to jest taki element, który najbardziej sprawia, że się wygląda ok. Dobrze się ze sobą czuję i to jest chyba klucz do wszystkiego - wyznała nam.