NewsyAnna Rusowicz po raz drugi wzięła ślub. Nie zgadniecie z kim

Anna Rusowicz po raz drugi wzięła ślub. Nie zgadniecie z kim

Anna Rusowicz (fot. KAPiF)
Anna Rusowicz (fot. KAPiF)
20.10.2023 09:30

W zeszłym roku Anna Rusowicz rozstała się ze swoim wieloletnim mężem, Hubertem Gasiulem. Piosenkarka zdecydowała się na ten ruch po 16 latach małżeństwa, powodem - jak wytłumaczyła - miała być przemoc psychiczna w związku. Ostatnio po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu, ceremonia była jednak nietypowa i zupełnie odbiegała od standardów. Kogo poślubiła Rusowicz?

Anna Rusowicz wzięła ślub sama ze sobą

Jak wytłumaczyła w rozmowie ze Zwierciadłem, drugie "tak" w życiu powiedziała... samej sobie. Data 23 kwietnia była nieprzypadkowa.

Po rozwodzie, 29 kwietnia 2023 roku, wzięłam ze sobą ślub. Niecałe dwa tygodnie po rocznicy ślubu, który brałam z byłym mężem. Chciałam, aby to było blisko tej daty. I to był samoślub z prawdziwego zdarzenia! - powiedziała uradowana.

Artystka dopilnowała, aby każdy element jej ślubu był jak najlepiej dopracowany. Miała w głowie dokładny plan ceremonii poprzedzonej wieczorem panieńskim. Nie zabrakło też klasycznej ślubnej estetyki.

Odbył się wieczór panieński, zamówiłam u krawcowej piękną suknię ślubną. Białą. Zamówiłam też sygnet z moimi inicjałami, AR, zamiast obrączki. Sama ceremonia zaślubin wyglądała tak, że stanęliśmy wszyscy w kręgu, trzymając się za ręce. Wypowiedziałam ze wzruszeniem przysięgę, którą sama napisałam - wspominała w wywiadzie.

Piosenkarka szukała miłości

Jak wytłumaczyła Anna Rusowicz, pomysł ślubu ze sobą samą majaczył jej w głowie już od jakiegoś czasu. Chciała w ten sposób wynagrodzić sobie wszystkie lata, kiedy czekała, aż otrzyma wystarczająco dużo miłości. Obecnie nie kryje rozczarowania.

Mnie w dzieciństwie brakowało matki, która zginęła w wypadku, kiedy miałam osiem lat, a potem także ojca, który oddał mnie wujostwu na wychowanie. Od zawsze nosiłam deficyt uczuć, łaknęłam ich, żebrałam o miłość, a dostawałam tylko ochłapy. Dlatego tkwiłam w małżeństwie, odpychając od siebie myśli, że to ułuda - stwierdziła.

Podoba wam się taki pomysł?

Ania Rusowicz - Top of the Top Sopot Festival 2023, fot. AKPA
Ania Rusowicz - Top of the Top Sopot Festival 2023, fot. AKPA
Ania Rusowicz - Opole 2023, dzień drugi (fot. AKPA)
Ania Rusowicz - Opole 2023, dzień drugi (fot. AKPA)
Anna Rusowicz fot. KAPiF
Anna Rusowicz fot. KAPiF
Ania Rusowicz - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
Ania Rusowicz - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także