ExclusiveCiężko w to uwierzyć, ale… przez problemy z cerą WYLECIAŁA z "M jak miłość"! Odsłania kulisy pracy w serialu i mówi, co z jej powrotem [WIDEO]

Ciężko w to uwierzyć, ale… przez problemy z cerą WYLECIAŁA z "M jak miłość"! Odsłania kulisy pracy w serialu i mówi, co z jej powrotem [WIDEO]

Anna Oberc
Anna Oberc

29.11.2022 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Oberc to zdolna aktorka. Rozpoznawalność zapewniła jej rola „Kiki” w Samo życie. W ostatnich latach też nie mogła narzekać na brak angaży. W 2018 roku producenci zaangażowali ją do M jak miłość w roli Sandry – partnerki Adama Wernera (w tej roli Jacek Kopczyński). Niestety jej postać przed kilkoma miesiącami zniknęła z serialu.

Reporterka Jastrząb Post zapytała 43-latkę, czy jest jeszcze szansa na to, że wróci do gry w formacie.

Anna Oberc o powrocie do M jak miłość

Nasza rozmówczyni bardzo dobrze wspomina etap grania w serialu Telewizji Polskiej. Nie wyklucza przy tym, że w przyszłości wróci do wcielania się w rolę Sandry. Jej przyszłość w serialu rysuje się raczej w różowych barwach.

To był super czas. To były trzy lata i ja myślę, że dla aktora jest to fajne, że może sobie zmieniać. Obecnie gram w Koronie Królów w Jagiellonach, więc w innej epoce, przeniosłam się. Jest to bardzo interesujące. Zawsze marzyłam o takiej produkcji. Więc ja myślę, że trzy lata na razie wystarczy. Może jeszcze kiedyś wrócę. Scenarzyści są nieprzewidywalni. Nie zginęłam.

Anna przyznaje, że ludzie tęsknią za jej postacią i często piszą do niej na Instagramie, pytając ją o M jak miłość.

Wiem, że ludzie tęsknią. Czasem do mnie piszą na Instagramie. Pytają, czemu już nie gram. Wiem, że Jacek Kopczyński tęskni, bo my się znamy, jeszcze w teatrze razem gramy i lubiliśmy ze sobą grać. Zobaczymy.

Czy długo dojrzewała w niej decyzja o odejściu z formatu? Jak nam powiedziała, była to "przypadkowa losowa". Wszystko miało związek z problemami z cerą.

To była przypadłość losowa. Moje problemy z cerą spowodowały pewne przymusowe rozwiązania. Ale może dobrze, że tak się stało. Czasem aktorzy są długo w jednej roli. Ja np. grałam 7 lat w Samym życiu i potem długo nie mogłam znaleźć pracy. Odczarować takie rzeczy jest bardzo trudno. Więc ja w tej chwili uznaję zmiany, to jest inspirujące.

Jesteście fanami Anny?

Anna Oberc miała problemy z cerą
Anna Oberc miała problemy z cerą
Joanna Oberc - premiera spektaklu Ślub doskonały
Joanna Oberc - premiera spektaklu Ślub doskonały
Anna Oberc -  Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"
Anna Oberc - Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"
Anna Oberc - premiera spektaklu „Niepamięć”
Anna Oberc - premiera spektaklu „Niepamięć”
Anna Oberc na wernisażu Freckles Agaty Serge
Anna Oberc na wernisażu Freckles Agaty Serge
Anna Oberc – Flesz Fashion Night 2018
Anna Oberc – Flesz Fashion Night 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także