NewsyAgnieszka Chylińska rozgadała się o Prokopie i Wieniawie. Wyśpiewała, jacy z nich jurorzy

Agnieszka Chylińska rozgadała się o Prokopie i Wieniawie. Wyśpiewała, jacy z nich jurorzy

Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, Julia Wieniawa (fot. KAPiF)
Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, Julia Wieniawa (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
21.01.2024 16:56, aktualizacja: 21.01.2024 17:13

Agnieszka Chylińska od niedawna ma nowych znajomych w ekipie jurorskiej "Mam talent". Razem z nią przy stole zasiadają także Marcin Prokop i Julia Wieniawa. Piosenkarka doświadczonym okiem oceniła, jak radzą sobie na tych stanowiskach. Wszystko idzie zgodnie z planem?

Ostatnie duże zmiany w telewizji nie dotyczą tylko i wyłącznie TVP. Małe rewolucje poczynił w swoich produkcjach także TVN. W nowej, 15. edycji popularnego Mam talent jedyną osobą ze starej ekipy zostanie Agnieszka Chylińska. Przy jurorskim stole zasiądą z nią teraz także Julia Wieniawa i do niedawna prowadzący programu, Marcin Prokop. Jak sprawują się w swoich nowych rolach? Piosenkarka zdołała już wszystko zdradzić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Chylińska o nowych jurorach

Nagrania do nadchodzącej odsłony programu trwają w najlepsze. Z tej okazji Co Za Tydzień postanowiło skontaktować się z Chylińską, aby zapytać ją o opinię na temat tego, jak radzą sobie Prokop i Wieniawa. Piosenkarka z chęcią odpowiedziała na pytanie, nie szczędząc szczegółów.

Bardzo ciepło wypowiada się na temat swojego kolegi. Wcześniej świetnie spisywał się jako prowadzący, teraz ma doskonale radzić sobie także na stanowisku jurorskim.

Podstawą w tym mentalu jurora, mówię o sobie, jest to, żeby dobrze życzyć ludziom, którzy zaczynają, którzy się trochę boją. I myślę o sobie też, że ten mój debiut nie należał do najłatwiejszych i znam ten rodzaj stresu. (...). A Marcin to Marcin. Bardzo na to liczyłam i cieszę się na tę zmianę - stwierdziła.

Co sądzi o Julii Wieniawie?

A jak daje sobie radę Julia Wieniawa? Aktorka wprost przyznawała, że nowe wyzwanie jest dla niej niezwykle stresujące. Jak jednak sugeruje Chylińska, niepotrzebnie.

Patrząc na Julkę, przyglądając się jej choćby dzisiaj na tej sesji, widzę w niej bardzo pracowitą dziewczynę, której bardzo zależy i która bardzo chciałaby poczuć tę adrenalinę programu - powiedziała.

Czekacie na pierwszy odcinek nowej edycji?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także