NewsyAgnieszka Chylińska nawrócona przez Hołownię? "Nic tego nie zwiastowało"

Agnieszka Chylińska nawrócona przez Hołownię? "Nic tego nie zwiastowało"

Agnieszka Chylińska, Szymon Hołownia (fot. KAPiF)
Agnieszka Chylińska, Szymon Hołownia (fot. KAPiF)
06.12.2023 08:27

Ostatnimi czasy Agnieszka Chylińska święci triumfy. Jej ostatnia płyta sprzedała się znakomicie, a koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem także za granicą. Artystka nie ukrywa, że także swojej wierze zawdzięcza to, co osiągnęła do tej pory. W czasach swojej trudnej młodości czuła się zagubiona, jednak pewne przemyślenia na temat Boga miały uratować ją od zatracenia. Czyżby zawdzięczała swoją duchową rewolucję koledze z planu?

Agnieszka Chylińska o spotkaniu z Hołownią

Zdaniem niektórych, na nawrócenie Chylińskiej spory wpływ miał mieć Szymon Hołownia. Piosenkarka spotkała obecnego marszałka Sejmu na planie Mam talent. Ona zasiadała za jurorskim stołem, on prowadził program wspólnie z Marcinem Prokopem.

Na początku nie zapowiadało się, żeby dogadali się tak dobrze. Jak sugeruje jednak wypowiedź artystki dla Super Expressu z 2012 roku, wskutek rozmów z Hołownią zaszła w niej istotna zmiana.

W trakcie nagrywania pierwszej edycji "Mam talent" poznałam Szymona Hołownię. Było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Nic tego nie zwiastowało. Przeciwnie, przyszłam z nastawieniem: "Aha, to jest ten gościu, ten nawiedzony". A potem to już poszło - wspominała.

O czym rozmawiała z Hołownią?

Nie powiedziała, co dokładnie jej przekazał. Biorąc pod uwagę jednak to, że oboje bardzo poważnie podchodzą do kwestii wiary, sugestie same się nasuwają. Jak myślicie, czyżby Agnieszka Chylińska została przez Hołownię nawrócona?

Fot. Damian Klamka/East News, Kielce, 26.08.2023. Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach. Koncert "Przeboj lata Radia Zet i Polsatu".
N/z: Agnieszka Chylinska
Fot. Damian Klamka/East News, Kielce, 26.08.2023. Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach. Koncert "Przeboj lata Radia Zet i Polsatu". N/z: Agnieszka Chylinska
Chylinska Agnieszka 2023-05-26
Chylinska Agnieszka 2023-05-26
scena z: Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA
Agnieszka Chylińska (fot. AKPA)
Agnieszka Chylińska (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także